Wielootworowy blok ręczny 3M™ Hookit™ Purple+

  • Dostępne opcje
  • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Zoptymalizowane odsysanie pyłu

Czystsze środowisko pracy

Szlifuj szpachlę i podkłady łatwo i skutecznie

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Zoptymalizowane odsysanie pyłu
  • Czystsze środowisko pracy
  • Szlifuj szpachlę i podkłady łatwo i skutecznie
  • Część systemu ściernego 3M™ Hookit™

Szlifuj szpachlę łatwo i skutecznie dzięki Wielootworowemu blokowi ręcznemu 3M™ Hookit™ Purple+. Nasza oferta bloków ręcznych jest zoptymalizowana pod kątem ręcznego szlifowania i odsysania pyłu, aby stworzyć czystsze środowisko pracy.

Stwórz czystsze środowisko pracy dzięki Wielootworowemu blokowi ręcznemu 3M™ Hookit™ Purple+. Nasza oferta bloków ręcznych jest innowacyjna i wyposażona w wielootworowe odprowadzanie pyłu o wzorze w kształcie litery V, co zapewnia efektywne i łatwe szlifowanie szpachli. Nasz Wielootworowy blok ręczny Hookit™ Purple+ został zaprojektowany z myślą o maksymalnym odprowadzaniu pyłu. Dodaliśmy dużą liczbę 2-milimetrowych otworów, które zostały celowo rozmieszczone na arkuszu we wzór w kształcie litery V. Bezpośredni przepływ powietrza z panelu do systemu wyciągowego uzyskuje się poprzez wyrównanie wzoru w kształcie litery V z owalnymi szczelinami na ulepszonych blokach ręcznych.

Zasoby

Produkty powiązane

Do długości arkusza (jednostki metryczne) 198 mm, 115 mm, 396 mm, 127 mm
Do szerokości arkusza (jednostki metryczne) 70 mm, 225 mm
Wsparcie podciśnieniowe Tak
Typ mocowania Haczyk–pętelka

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M