Dysk z płótna 3M™ Cubitron™II Hookit™ 947A

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Tnie mocno i szybko, aby skrawać metale

Technologia 3M precyzyjnie kształtowanego ziarna zapewnia większą szybkość cięcia

Zapewnia stałą wydajność na różnych metalach

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Tnie mocno i szybko, aby skrawać metale
 • Technologia 3M precyzyjnie kształtowanego ziarna zapewnia większą szybkość cięcia
 • Zapewnia stałą wydajność na różnych metalach
 • Trwałe, odporne na rozdarcia podłoże z poliestru o gramaturze X
 • Wygodny do operacji o dużej objętości i szybkiej wymianie

3M™ Cubitron™ II Hookit™ Dysk z płótna 947A to dysk z precyzyjnie kształtowanym ziarnem 3M. Nasze dyski z płótna są osadzone na trwałym podłożu z polipropylenu o gramaturze X, co zapewnia wysoką wydajność na szerokiej gamie metali.

Użyj 3M™ Cubitron™ II Hookit™ Dysku z płótna 947A, aby ciąć w niższej temperaturze, szybciej i dłużej na różnych podłożach. Nasze dyski zawierają precyzyjnie kształtowane ziarno 3M, które z łatwością skrawa metal, wykorzystując technologię mikroreplikacji 3M do tworzenia spójnych, ostrych krawędzi. Podkład bawełniano-poliestrowy o gramaturze X zapewnia wyjątkową odporność na rozdarcia, elastyczność oraz spójne, jednolite wykończenie. Dyski 947A są dostępne w różnych gradacjach, aby sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Gradacje 40+ i 60+ mogą być stosowane do wielu specjalistycznych zastosowań budowlanych, jak np. kształtowanie i wymiarowanie elementów architektonicznych z włókna szklanego. Gradacje 80+ i 120+ są idealne do wyrównywania i ujednolicania powierzchni metalowych, szczególnie w zastosowaniach motoryzacyjnych na nadwoziach samochodowych. Wygodne dyski Hookit są idealne do operacji o dużej objętości i szybkiej wymianie. Łatwo się je mocuje i zdejmuje. Pozostawiają czystą powierzchnię do pracy z następnym dyskiem.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.