Dysk z płótna 3M™ Cubitron™II Hookit™ 947A

  • Dostępne opcje
  • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Tnie mocno i szybko, aby skrawać metale

Technologia 3M precyzyjnie kształtowanego ziarna zapewnia większą szybkość cięcia

Zapewnia stałą wydajność na różnych metalach

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Tnie mocno i szybko, aby skrawać metale
  • Technologia 3M precyzyjnie kształtowanego ziarna zapewnia większą szybkość cięcia
  • Zapewnia stałą wydajność na różnych metalach
  • Trwałe, odporne na rozdarcia podłoże z poliestru o gramaturze X
  • Wygodny do operacji o dużej objętości i szybkiej wymianie

3M™ Cubitron™ II Hookit™ Dysk z płótna 947A to dysk z precyzyjnie kształtowanym ziarnem 3M. Nasze dyski z płótna są osadzone na trwałym podłożu z polipropylenu o gramaturze X, co zapewnia wysoką wydajność na szerokiej gamie metali.

Użyj 3M™ Cubitron™ II Hookit™ Dysku z płótna 947A, aby ciąć w niższej temperaturze, szybciej i dłużej na różnych podłożach. Nasze dyski zawierają precyzyjnie kształtowane ziarno 3M, które z łatwością skrawa metal, wykorzystując technologię mikroreplikacji 3M do tworzenia spójnych, ostrych krawędzi. Podkład bawełniano-poliestrowy o gramaturze X zapewnia wyjątkową odporność na rozdarcia, elastyczność oraz spójne, jednolite wykończenie. Dyski 947A są dostępne w różnych gradacjach, aby sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Gradacje 40+ i 60+ mogą być stosowane do wielu specjalistycznych zastosowań budowlanych, jak np. kształtowanie i wymiarowanie elementów architektonicznych z włókna szklanego. Gradacje 80+ i 120+ są idealne do wyrównywania i ujednolicania powierzchni metalowych, szczególnie w zastosowaniach motoryzacyjnych na nadwoziach samochodowych. Wygodne dyski Hookit są idealne do operacji o dużej objętości i szybkiej wymianie. Łatwo się je mocuje i zdejmuje. Pozostawiają czystą powierzchnię do pracy z następnym dyskiem.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M