Szczotka ścierna radialna typ S Scotch-Brite™ BB-ZB

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Formowane, wypełnione materiałem ściernym włosie wykańcza, poleruje i usuwa nierówności wydajniej niż szczotki druciane

Mieszanka ceramicznych ziaren ściernych 3M™ zapewnia doskonałą jakość wykończenia przez cały okres użytkowania dysku.

Czyści przy minimalnym nacisku

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Formowane, wypełnione materiałem ściernym włosie wykańcza, poleruje i usuwa nierówności wydajniej niż szczotki druciane
 • Mieszanka ceramicznych ziaren ściernych 3M™ zapewnia doskonałą jakość wykończenia przez cały okres użytkowania dysku
 • Czyści przy minimalnym nacisku
 • Elastyczna szczotka kompozytowa zapewnia jednolite wykończenie w zagłębieniach, wzorach i innych trudno dostępnych miejscach
 • Nie zawiera filamentów drucianych, co zwiększa bezpieczeństwo
 • Nie zawiera filamentów drucianych, co zwiększa bezpieczeństwo

Szczotka ścierna radialna Scotch-Brite™ wykorzystuje naszą własną mieszankę ceramicznych ziaren ściernych 3M™ z tlenkiem glinu wraz z elastycznym i sprężystym włosiem, które zapewnia większy kontakt z powierzchnią niż w przypadku szczotek drucianych. Szczotki zachowują właściwości ścierne przez cały okres ich użytkowania.

Użyj szczotki ściernej radialnej Scotch-Brite™, aby usunąć lakier, plamy, kleje, przypalenia po spawaniu, rdzę, ciężkie tlenki i zanieczyszczenia powierzchniowe z różnych metali. Szczotka wykorzystuje naszą własną mieszankę ceramicznych ziaren ściernych 3M™ z tlenkiem glinu wraz z elastycznym i sprężystym włosiem, które zapewnia większy kontakt z powierzchnią niż w przypadku szczotek drucianych. Zaprojektowaliśmy je z myślą o zapewnieniu lepszej trwałości niż szczotki druciane i inne dyski ścierne. Ścierniwo pozostaje ostre przez cały okres użytkowania produktu i dobrze sprawdza się na różnych metalach, w tym aluminium, mosiądzu, brązie, stali węglowej, żeliwie, stali nierdzewnej i innych. Ceramiczne ziarno ścierne to ceramiczny minerał wytwarzany w ramach procesu 3M w celu zwiększenia wytrzymałości i twardości ziarna. Dyski szczotkowe Scotch-Brite wykorzystują tlenek glinu zmieszany z ceramicznym ziarnem ściernym, dzięki czemu uzyskuje się jeden z najtwardszych i najtrwalszych dostępnych mineralnych materiałów ściernych. Idealnie nadaje się do usuwania dużej ilości materiału. Ceramiczne materiały ścierne zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić szybszą pracę nawet w warunkach wysokich temperatur i naprężeń. Ceramiczne ziarno ścierne przewyższa ziarno ścierne na bazie tlenku glinu pod względem szybkości cięcia i trwałości. Może być stosowane do przemysłowych zastosowań szlifowania i wykańczania. Przemysłowe materiały ścierne Scotch-Brite to wyjątkowe produkty do uszlachetniania powierzchni, zawierające materiały ścierne połączone z włókninami nylonowymi lub włóknami syntetycznymi. Połączenie materiałów ściernych z włóknami tworzy system ścierny, który zapewnia jednolite rezultaty przez cały okres użytkowania produktu. Materiał o otwartej strukturze generuje niewielką ilość ciepła i jest odporny na zaszlichcanie, co pozwala na utrzymanie wysokiej wydajności mineralnego materiału ściernego poprzez ograniczenie zapychania się włókien.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.