Maski wielokrotnego użytku z serii 4000+ niewymagające konserwacji 3M™

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Unowocześniony i ulepszony zespół zaworu pomaga zmniejszyć opór przy wydychaniu, zwiększając komfort oddychania

Lekka i dobrze wyważona konstrukcja

Zintegrowane filtry sprawiają, że jest gotowa do użycia i bezobsługowa

Zobacz więcej szczegółów
Uwaga: 3M zobowiązuje się do walki z COVID-19. Dowiedz się, jakie działania podejmujemy, klikając tutaj.

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Unowocześniony i ulepszony zespół zaworu pomaga zmniejszyć opór przy wydychaniu, zwiększając komfort oddychania
 • Lekka i dobrze wyważona konstrukcja
 • Zintegrowane filtry sprawiają, że jest gotowa do użycia i bezobsługowa
 • Miękkie, ściśle przylegające uszczelnienie części twarzowej wykonane z teksturowanego, antyalergicznego materiału
 • Regulowana część nagłowna i łatwe do zapięcia taśmy na szyję
 • Centralnie umieszczony zawór wydechowy pomaga ograniczyć gromadzenie się ciepła i wilgoci w wysokich temperaturach i wilgotnych warunkach
 • Dostępne cztery modele
 • Zawiera zamykaną torbę do higienicznego przechowywania i transportu

Niewymagające konserwacji maski wielokrotnego użytku 3M™ z serii 4000+ to wyjątkowa linia gotowych do użycia i łatwych w obsłudze masek ze zintegrowanym pochłaniaczem i filtrami. Unowocześniony i ulepszony zespół zaworu pomaga zmniejszyć opory oddychania, a ściśle przylegające, pozbawione silikonu, teksturowane uszczelnienie części twarzowej jest miękkie i antyalergiczne. Zawiera zamykaną torbę do higienicznego przechowywania i transportu.

Uzyskaj skuteczną, łatwą w użyciu i zmontowaną ochronę dróg oddechowych dzięki niewymagającej konserwacji masce wielokrotnego użytku 3M™ 4000+. Unowocześniony i ulepszony zespół zaworu pomaga zmniejszyć opór przy wydychaniu, zwiększając komfort oddychania. Seria 4000+ posiada teksturowane uszczelnienie części twarzowej, które jest miękkie, nie wywołuje alergii i nie zawiera silikonu oraz chroni przed szeregiem gazów, par i cząstek stałych. Lekka, dobrze wyważona konstrukcja posiada umieszczony centralnie zawór wydechowy, który pomaga zredukować gromadzenie się ciepła i wilgoci, co umożliwia zachowanie komfortu w wysokich temperaturach i wilgotnych warunkach. Zintegrowane filtry są bezobsługowe – po prostu używaj do momentu wymaganej wymiany wskazanej w harmonogramie lub gdy filtry są pełne, a następnie wyrzuć. Regulowana część nagłowna umożliwia dopasowanie do szerokiego zakresu kształtów i rozmiarów głowy, a taśmy na szyję można łatwo zapiąć. Niskoprofilowa konstrukcja nie zaburza widzenia peryferyjnego, a dwa duże, połączone filtry węglowe zapewniają niskie opory oddychania. Dostępne cztery modele. Zawiera zamykaną torbę do higienicznego przechowywania i transportu. * Opór oddychania 3M™ 4000+ zmniejszony o >30% dla szczytowego przepływu wydechowego 120 l/min i >35% dla 160 l/min w porównaniu z 3M™ z serii 4000. Wyniki zmierzone przez 3M w 2017 roku w warunkach laboratoryjnych. Częstości oddechów pokazane tylko jako przykład.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.