Czasopismo Incognito™ Appliance System

Aktualności ortodoncji lingwalnej

 • Czujesz satysfakcję, wiedząc, że oferujesz pacjentom najlepsze z dostępnych aparatów lingwalnych. Magazyn Incognito™ Appliance System Journal - to wiedza, która pomoże Ci osiągać jeszcze lepsze wyniki leczenia. Znajdziesz tu artykuły o przypadkach klinicznych oraz informacje o nowych produktach i szkoleniach.


Polecane artykuły

Filtruj:
Sortuj:
Tags
Tags
 • System Incognito™, nowe produkty: 2015

  3M prezentuje nowe i ulepszone produkty na rok 2015. Przeczytaj o nowych instrumentach lingwalnych Unitek™ i ligaturach lingwalnych AlastiK™, ulepszonym procesie produkcyjnym powierzchni zamków i o innowacjach w zakresie dostosowywania drutów.

  December 1, 1901 System Incognito™, nowe produkty: 2015
 • Ulepszenia systemu Incognito™

  3M ciągle stara się wprowadzać ulepszenia do systemu Incognito™. Zobacz najnowsze innowacyjne produkty, takie jak łyżka Incognito™ Clear Precision, szyna do systemu Incognito™ Light, zamki o niskim profilu i korektory klasy II Forsus™ do aparatów Incognito™.

  December 1, 1901 Ulepszenia systemu Incognito™
 • Korzyści stosowania cementu RelyX ™ U200 do klejenia customizowanego systemu Incognito ™ - listopad 2015

  Dr Lars Christensen mówi o charakterystyce i zaletach używania cementu RelyX™ U200 z systemem Incognito™. Dr Christensen komentuje wiązanie i usuwanie cementu. Mówi też o własnych doświadczeniach i sukcesach z cementem.

  December 1, 1901 Korzyści stosowania cementu RelyX ™ U200 do klejenia customizowanego systemu Incognito ™ - listopad 2015
 • The Lingual Choice – wrzesień 2015

  Dr Neal Kravitz mówi o zaletach lingwalnych aparatów ortodontycznych. Duże zainteresowanie ortodoncją estetyczną wymusza coraz szersze stosowanie aparatów lingwalnych. Ten artykuł opisuje przykład zastosowania aparatu Incognito™.

  December 1, 1901 The Lingual Choice – wrzesień 2015
 • Adhezyjne protokoły systemu Incognito™: procedury krok po kroku

  Zobacz wszystkie protokoły postępowania w klejeniu dla systemu Incognito™ w jednej broszurze: klejenie Dual Care przy użyciu samoadhezyjnego cementu RelyX™ U200, klejenie Chemical Care przy użyciu Transbond™ IDB Pre-Mix Chemical Cure Adhesive, ponowne przyklejanie i klejenie do powierzchni innych niż szkliwo przy użyciu RelyX™ U200.

  December 1, 1901 Adhezyjne protokoły systemu Incognito™: procedury krok po kroku
 • Wyróżniony produkt: skaner 3M™ True Definition

  Przyglądamy się skanerowi 3M™ True Definition. Wydajność w praktyce ortodontycznej jest bardzo ważna. Cyfrowy system obrazowania może w tym bardzo pomóc. Dowiedz się więcej o funkcjach i zaletach skanera.

  December 1, 1901 Wyróżniony produkt: skaner 3M™ True Definition
 • Systemu Incognito™ umożliwia cyfrowy obieg pracy — listopad 2015

  Kliniczna praktyka ortodontyczna przechodzi obecnie proces cyfryzacji. Dr Mancini mówi o charakterystyce i zaletach cyfryzacji w połączeniu z aparatem Incognito™. Artykuł opisuje Unitek™ Treatment Management Portal, Incognito™ Clear Precision Tray i 3M™ True Definition Scanner.

  December 1, 1901 Systemu Incognito™ umożliwia cyfrowy obieg pracy — listopad 2015
 • Unitek™ Treatment Management Portal | TMP teraz w pełni zintegrowany ze skanerem 3Shape TRIOS® Intraoral

  Unitek™ Treatment Management Portal (TMP) i oprogramowanie 3Shape Communicate™ zostały całkowicie zintegrowane, umożliwiając ortodontom korzystanie z uproszczonego przepływu pracy podczas korzystania ze skanera 3Shape TRIOS® Intraoral w celu tworzenia modeli Incognito™ lub Unitek™.

  December 1, 1901 Unitek™ Treatment Management Portal | TMP teraz w pełni zintegrowany ze skanerem 3Shape TRIOS® Intraoral