1. Polska
 2. O firmie
 3. Zgłaszanie potencjalnej podróbki produktu
Trzy pojazdy ratownicze, jeden pracownik służby zdrowia noszący maskę n95, pracownik przemysłowy noszący respirator wielokrotnego użytku i pracownik przemysłowy szlifujący metal.

3M Verify

Autentyczny. Ponieważ ma to znaczenie.

Zgłoś podejrzenie, że produkt jest podrobiony
 • Logo 3M Verify do zgłaszania podrabianych produktów.
  • W 3M wierzymy, że jakość ma znaczenie. Wierzymy, że każdy klient, który nabywa produkty 3M, powinien otrzymać autentyczny produkt – za każdym razem. Falsyfikaty lub podróbki to zazwyczaj tanie imitacje, które nie gwarantują jakości oczekiwanej od produktów 3M.

   Podrabiane produkty nie są testowane, ani nie przechodzą weryfikacji tak jak autentyczne produkty 3M. Są tworzone przez nieznanych oszustów, przy użyciu nieznanych procesów, surowców i materiałów, z nieznaną lub w ogóle nieistniejącą kontrolą jakości. W zależności od rodzaju produktu, używanie podrabianego produktu może narazić Cię na ryzyko.


Unikanie podrabianych produktów

Najlepszym sposobem na uniknięcie zakupu podrabianego produktu jest kupowanie go zawsze u autoryzowanego sprzedawcy 3M. Masz wtedy absolutną pewność, że otrzymałeś oryginalny produkt 3M.

Strzeż się ofert, które wydają się zbyt piękne, by były prawdziwe – zazwyczaj takie są.

Jeśli nie masz pewności co do danego sprzedawcy, czy poproszono sprzedawcę o dowód, że jest autoryzowany przez 3M i że towary są autentyczne? Czy zapewniona dokumentacja wydaje się w jakikolwiek sposób podejrzana?

Aby uzyskać pomoc w potwierdzeniu dokumentacji autoryzowanych sprzedawców, skontaktuj się z 3M tutaj.


Masz pytania dotyczące masek 3M?

W ramach naszej reakcji na COVID-19 pracujemy ciężej niż kiedykolwiek, aby zwalczać oszustwa i podrabianie masek. Kontynuujemy tę pracę do dziś, ponieważ zapewnienie autentyczności produktów 3M pozostaje tak samo ważne jak zawsze. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące masek 3M, kliknij tutaj (US, English).

Zgłoszenie podejrzenia, że produkt jest podrobiony


Wybierz kraj z poniższej listy i zgłoś potencjalne fałszerstwo produktu poprzez wypełnienie formularza.granatowy banner

3M Verify — Zgłaszanie podrobionych produktów

Masz obawy związane ze zgłoszeniem potencjalnej podróbki produktu? Wypełnij poniższy formularz.

Masz obawy związane ze zgłoszeniem potencjalnej podróbki produktu? Wypełnij poniższy formularz.

W 3M dokładamy wszelkich starań, aby pomóc w zwalczaniu podróbek. Traktujemy ten problem bardzo poważnie i jak najszybciej rozpatrzymy Twoje zgłoszenie. Należy jednak zrozumieć, że możemy nie być w stanie zapewnić definitywnej odpowiedzi w kwestii autentyczności danego produktu, szczególnie jeśli nie został zakupiony u autoryzowanego sprzedawcy 3M.

Jeśli nie masz pewności co do danego sprzedawcy, czy poproszono sprzedawcę o dowód, że jest autoryzowany przez 3M i że towary są autentyczne? Czy zapewniona dokumentacja wydaje się w jakikolwiek sposób podejrzana?


 • Zgłoś podejrzenie, że produkt jest podrobiony

  Podaj jak najwięcej informacji, o które prosimy poniżej.

  Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz powiadomienie przesłane na Twoj adres e-mail, że firma 3M zgłoszenie otrzymała. Prosimy o zwrotną odpowiedź oraz załączenie kopii wszelkich faktur, umów, zdjęć produktów i innych istotnych dokumentów, które mogą nam pomóc w zbadaniu zgłoszonego zdarzenia.  Wszystkie pola są wymagane, chyba że oznaczono je jako opcjonalne.

 • Informacje dot. osoby zgłaszającej

 • Informacje o sprzedającym

  Prosimy o podanie jak najwięcej informacji

 • Szczegóły dotyczące podrobionych produktów

 •  
 • Należy pamiętać, że informacje, które podajesz o sobie, jak również odnoszące się do firmy 3M, mogą skutkować działaniami lub decyzjami, które mogą mieć wpływ na innych. Prosimy o podanie tylko tych informacji, które według Twojej najlepszej wiedzy są prawidłowe. Nie poniesiesz kary za przekazanie informacji w dobrej wierze, nawet jeśli okażą się nieścisłe. Jeśli jednak świadomie podasz nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd informacje, może to skutkować wszczęciem postępowania dyscyplinarnego lub sądowego.


  Firma 3M szanuje Twoje prawo do prywatności. Firma 3M będzie gromadzić, wykorzystywać i ujawniać podane przez Ciebie dane osobowe zgodnie z naszą Polityką prywatności. Oprócz przekazywania danych osobom trzecim zgodnie z opisem w naszej Polityce prywatności, firma 3M może udostępniać wszystkie dane osobowe podane w tym formularzu osobom trzecim, takim jak organy ścigania, organy państwowe i organy nadzoru sądowego: (i) w celu przestrzegania prawa, regulacji, nakazu sądowego lub innego procesu prawnego; (ii) w celu realizacji naszego uzasadnionego interesu polegającego na wykrywaniu, unikaniu, badaniu i reagowaniu wobec oszustw, naruszeń własności intelektualnej, naruszeń naszych umów lub porozumień, naruszeń prawa lub innego niewłaściwego wykorzystania produktów lub usług firmy 3M; (iii) w celu ochrony praw lub mienia firmy 3M lub zdrowia, bezpieczeństwa, dobrostanu, praw lub mienia Twojego lub innych osób; lub (iv) w podobnych okolicznościach, aby zająć się oszustwami i fałszerstwami związanymi z pandemią COVID-19. Jeśli firma 3M zdecyduje się udostępnić dane osobowe organom ścigania, organom państwowym lub organom nadzoru sądowego, 3M nie będzie mieć kontroli nad tymi danymi osobowymi.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość Wyślij wiadomość

Dziękujemy

Twój formularz został pomyślnie przesłany!

Przepraszamy…

Wystąpił błąd podczas przesyłania. Spróbuj ponownie później…