Przygotowanie powierzchni do etapu lakierowania

  • Ogólne omówienie czym jest materiał ścierny, jego budowy, rodzajów, zastosowania. Materiały ścierne dostosowane do kolejnych etapów naprawy przed szachlowaniem, podkładowaniem oraz lakierowaniem wykańczającym. Szpachlowanie przy zastosowaniu systemu DMS.
     

    ZGŁOŚ CHĘĆ UDZIAŁU 


  • * - pole obowiązkowe

  •  
  •  
  •  
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest 3M Poland sp. z o.o. z siedzibą w Kajetanach, al. Katowicka 117. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych z realizacją działań marketingowych, w przypadku wyrażenia przez Państwa zgód w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, a także prawo wycofania wyrażonych zgód bez podania przyczyny, kontaktując się w tym celu z 3M Poland sp. z o.o. z wykorzystaniem strony 3m.pl/dane lub korespondencyjnie, pod adresem: 3M Poland Sp. z o.o., al. Katowicka 117, Kajetany 05-830 Nadarzyn, z dopiskiem "Dane osobowe".

  • Wyślij

Dziękujemy

Przedstawiciel firmy skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.

Błąd formularza ;(

Nie udało się zarejestrować Twojego zgłoszenia. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 (71) 325 81 29