Nauka…. to tylko nauka, do czasu, gdy zobaczysz jak działa w praktyce

3M Centrum Szkoleniowe
Wiedza ekspercka 3M dla profesjonalistów
 • Naprawy blacharsko lakiernicze

  Materiały do napraw blacharsko-lakierniczych oferowane przez 3M codziennie pomagają przywrócić świetność samochodom po przejściach. Drobna stłuczka lub otarcie lakieru, czy poważniejsze uszkodzenia karoserii? Jeżeli stosujesz materiały 3M masz pewność, że efekt końcowy naprawy będzie nawet lepszy od fabrycznego. Najwyższej jakości materiały ścierne, polerskie i lakiernicze w rękach fachowców to gwarancja sukcesu i zadowolenia właściciela pojazdu.

  Naprawy blacharsko lakiernicze Naprawy blacharsko lakiernicze
 • Systemy obróbki ściernej

  Do Waszej dyspozycji oddajemy profesjonalne materiały najwyższej jakości. Rozwiązania dedykowane do potrzeb klienta to wyzwanie stawiane przez rynek. Firma 3M, jako wiodący dostawca produktów do obróbki ściernej, stara się sprostać tym warunkom. Od ponad 100 lat jesteśmy liderem, dostarczającym zaawansowane technologie i innowacyjne rozwiązania w celu poprawy wydajności i optymalizacji procesów produkcyjnych.

  Systemy obróbki ściernej Systemy obróbki ściernej
 • Szkolenia on-line

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą seminariów internetowych. Nasze szkolenia opracowywane są w oparciu o platformy technologiczne 3M i szeroką wiedzę ekspercką naszych inżynierów. Poznaj najnowsze fakty, praktyczne wskazówki i rozwiązania!

  Szkolenia on-line Szkolenia on-line
Zdjęcie z nagrania o Centrum Innowacji 3M

Jak wygląda Centrum Szkoleniowe?

Obejrzyj krótki film z Centrum Szkoleniowego 3M.