Nauka…. to tylko nauka, do czasu, gdy zobaczysz jak działa w praktyce

3M Centrum Szkoleniowe
Wiedza ekspercka 3M dla profesjonalistów
 • Praca na wysokości

  Centrum Szkoleniowe 3M posiada szeroką ofertę szkoleń poświęconych ochronie przed upadkiem z wysokość oraz bezpiecznej pracy na wysokości przeznaczony dla wielu różnych branż przemysłowych. Tworzymy także szkolenia dopasowane do specjalistycznych potrzeb klienta, które będzie uwzględniało określone czynności, sprzęt, techniki, środowisko pracy oraz standardy i przepisy.

  Praca na wysokości Praca na wysokości
 • Praca w przestrzeniach zamkniętych

  Centrum Szkoleniowe 3M posiada szeroką ofertę szkoleń poświęconych bezpieczeństwu pracy w przestrzeniach zamkniętych dostosowanych do wielu różnych branż przemysłowych. Tworzymy także szkolenia dopasowane do specjalistycznych potrzeb klienta, które będzie uwzględniało określone czynności, sprzęt, techniki, środowisko pracy oraz standardy i przepisy.

  Praca w przestrzeniach zamkniętych Praca w przestrzeniach zamkniętych
 • Szkolenia GWO

  Centrum Szkoleniowe 3M we Wrocławiu od 2019 roku jest certyfikowanym ośrodkiem Global Wind Organization (organizacji założonej przez firmy, które mają blisko 90% udziału w światowym rynku producentów i właścicieli turbin wiatrowych, takich jak Siemens Gamesa, Vestas i General Electric) w zakresie szkoleń Basic Safety Training, ale doświadczenie naszych zagranicznych ośrodków oraz trenerów sięga o wiele dłużej. Po uzgodnieniu wszystkie szkolenia BST jesteśmy w stanie przeprowadzić u Państwa w firmie, bądź na wskazanym obszarze, a także dostarczyć szkolenia przypominające. Szkolenia GWO przeznaczone są dla osób planujących lub już pracujących w sektorze wiatrowym przy budowie i eksploatacji turbin wiatrowych.

  Szkolenia GWO Szkolenia GWO
 • Naprawy blacharsko lakiernicze

  Materiały do napraw blacharsko-lakierniczych oferowane przez 3M codziennie pomagają przywrócić świetność samochodom po przejściach. Drobna stłuczka lub otarcie lakieru, czy poważniejsze uszkodzenia karoserii? Jeżeli stosujesz materiały 3M masz pewność, że efekt końcowy naprawy będzie nawet lepszy od fabrycznego. Najwyższej jakości materiały ścierne, polerskie i lakiernicze w rękach fachowców to gwarancja sukcesu i zadowolenia właściciela pojazdu.

  Naprawy blacharsko lakiernicze Naprawy blacharsko lakiernicze
 • Systemy obróbki ściernej

  Do Waszej dyspozycji oddajemy profesjonalne materiały najwyższej jakości. Rozwiązania dedykowane do potrzeb klienta to wyzwanie stawiane przez rynek. Firma 3M, jako wiodący dostawca produktów do obróbki ściernej, stara się sprostać tym warunkom. Od ponad 100 lat jesteśmy liderem, dostarczającym zaawansowane technologie i innowacyjne rozwiązania w celu poprawy wydajności i optymalizacji procesów produkcyjnych.

  Systemy obróbki ściernej Systemy obróbki ściernej
 • Szkolenia on-line

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą seminariów internetowych. Nasze szkolenia opracowywane są w oparciu o platformy technologiczne 3M i szeroką wiedzę ekspercką naszych inżynierów. Poznaj najnowsze fakty, praktyczne wskazówki i rozwiązania!

  Szkolenia on-line Szkolenia on-line