Naprawy blacharsko-lakiernicze

Technologie 3M znajdują zastosowanie na każdym etapie naprawy blacharsko–lakierniczej samochodu. Co roku wprowadzamy nowe rozwiązania, których zadaniem jest usprawnienie, przyspieszenie i zwiększenie efektywności profesjonalnej naprawy.

Aby umożliwić naszym Klientom lepsze poznanie oferowanych przez 3M rozwiązań, zarówno tych już od dawna sprawdzonych jak i najnowszych, zapraszamy do Centrum Szkoleniowego we Wrocławiu.

Uczestnicy spotkań w Centrum dowiadują się więcej o produktach, które zmieniają sposób pracy oraz powodują, że każdy etap naprawy blacharsko - lakierniczej jest szybszy, łatwiejszy i czystszy. W trakcie części praktycznej można przećwiczyć pracę z najnowszymi technologiami oraz utrwalić wiedzę zdobytą w trakcie prezentacji teoretycznych.


Pełna lista szkoleń

Filtruj:
Sortuj:
Tagi
Tagi
 1. Prace blacharskie
 2. Prace lakiernicze
 3. Prace lakiernicze
 4. Wykańczanie powierzchni,Prace blacharskie
 5. Prace lakiernicze,Wykańczanie powierzchni
 6. Wykańczanie powierzchni
 • Naprawa nadwozia na etapie blacharskim

  Materiały na bazie Cubitron II (roloc, taśmy, fibra, tarcze do cięcia, lamelki). Narzędzia 3M do zastosowania z materiałami ściernymi. Zabezpieczanie profili zamkniętych po naprawie. Klejenie poszyć zewnętrznych przy użyciu Panel Bonding.

  December 1, 1901 Prace blacharskie Prace blacharskie Naprawa nadwozia na etapie blacharskim
 • Przygotowanie powierzchni do etapu lakierowania

  Ogólne omówienie czym jest materiał ścierny, jego budowy, rodzajów, zastosowania. Materiały ścierne dostosowane do kolejnych etapów naprawy przed szachlowaniem, podkładowaniem oraz lakierowaniem wykańczającym. Szpachlowanie przy zastosowaniu systemu DMS.

  December 1, 1901 Prace lakiernicze Prace lakiernicze Przygotowanie powierzchni do etapu lakierowania
 • Podkładowanie i lakierowanie

  Przygotowanie powierzchni przed nakładaniem warstw lakierniczych. Maskowanie przed podkładowaniem, lakierowaniem przy użyciu taśm i folii 3M. Zastosowanie systemu 3M PPS i Accuspray. Zabezpieczenie kabiny systemami 3M Dirt Trap.

  December 1, 1901 Prace lakiernicze Prace lakiernicze Podkładowanie i lakierowanie
 • Zastosowanie produktów 3M AC&S do uszczelniania i zabezpieczania samochodu po naprawie

  Uszczelnianie nadwozia, odwzorowanie kształtu mas uszczelniających nakładanych przez OEM. Nakładanie strukturalnych natrysków na spód nadwozia – zastosowanie pistoletu Accuspray HGP. Produkty do naprawy elementów wykonanych z tworzyw sztucznych.

  December 1, 1901 Prace blacharskie,Wykańczanie powierzchni Wykańczanie powierzchni,Prace blacharskie Zastosowanie produktów 3M AC&S do uszczelniania i zabezpieczania samochodu po naprawie
 • Wykańczanie powierzchni po lakierowaniu

  Usuwanie wtrąceń przy użyciu różnego rodzaju systemów i materiałów ściernych. Metody polerownia powierzchni nadwozia. Zastosowanie lampy 3M Sun Gun.

  December 1, 1901 Prace lakiernicze,Wykańczanie powierzchni Prace lakiernicze,Wykańczanie powierzchni Wykańczanie powierzchni po lakierowaniu
 • Zastosowanie produktów dedykowanych do powłok z żelkotu - 3M™ Perfect-It™ Gelcoat

  Produkty zaprojektowane do czyszczenia, polerowania oraz zabezpieczania powierzchni pokrytych żelkotem zarówno nowych jak i wymagających regeneracji.

  December 1, 1901 Wykańczanie powierzchni Wykańczanie powierzchni Zastosowanie produktów dedykowanych do powłok z żelkotu - 3M™ Perfect-It™ Gelcoat
WCZYTAJ WIĘCEJ