1. 3M Produkcja i naprawa jachtów
Transport
webLoaded = "false" Loadclientside=No
Widok stoczni z jachtami na różnych etapach konserwacji

3M Produkcja i naprawa jachtów - rozwiązania w zakresie budowy, naprawy i konserwacji łodzi

3M oferuje rozwiązanie dla wszystkich rodzajów statków morskich - od zabezpieczenia inwestycji po naprawę łodzi.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje
webLoaded = "false" Loadclientside=No

Jako firma obecna na rynku produkcji i naprawy jachtów od ponad 50 lat, 3M oferuje fachowcom zróżnicowaną gamę produktów. Oferujemy rozwiązania pozwalające sprostać wszystkim wymaganiom w zakresie budowy, napraw i renowacji łodzi, umożliwiając efektywną i wysoką jakość wykończenia.

3M oferuje szeroką gamę produktów do budowy i napraw jachtów, idealnych do zadbania o Twoją łódź. Niezależnie od tego, czy lubisz spokojne pływanie po kanałach, czy regaty żeglarskie, 3M oferuje rozwiązania dla wszystkich statków morskich. Począwszy od zabezpieczenia inwestycji po naprawę łodzi, Nasze produkty do budowy i napraw jachtów pozwolą Ci na szybsze uzyskanie wysokiej jakości wykończenia i zapewnią Ci czas na cieszenie się łodzią.

Wilki morskie są tu mile widziane.

Niezależnie od tego, czy jednostki pływające są twoim środkiem utrzymania, hobby, czy po prostu napawają Cię dumą i radością, firma 3M od ponad 50 lat pomaga utrzymywać je w jak najlepszym stanie. Kleje i uszczelniacze 3M są godnymi zaufania standardami w branży. Oferowane przez nas rozwiązania do przygotowania powierzchni jachtów obejmują maty i żywice z włókna szklanego, materiały ścierne, taśmy maskujące oraz nasz system wykończenia powłoką żelkotową 3M™ Perfect-it™. Zaawansowana technologia glass bubble umożliwia uzyskanie lżejszych części jachtów i bardziej wydajnych lekkich wypełniaczy. Budowniczowie i właściciele łodzi oraz specjaliści od ich napraw - oraz ich jednostki pływające - są tu mile widziani.


webLoaded = "false"

Zoptymalizowane produkty do budowy i napraw jachtów

Każdy produkt, system i technologia oferowane przez 3M do produkcji, napraw i konserwacji jednostek pływających zostały zaprojektowane z uwzględnieniem wyjątkowych wyzwań w tej dziedzinie: newralgicznych uszczelnień, pleśni i odporności na promieniowanie UV, skutecznego i wydajnego czyszczenia oraz wielu innych. Mamy rozwiązanie, gdziekolwiek go potrzebujesz: pod i nad linią wody, na kadłubie, nad górnym pokładem oraz przy elementach stolarki.

 • Produkty do polerowania żelkotu

  Produkty do polerowania żelkotu 3M™ Perfect-it™

  Nasze produkty do polerowania żelkotu opracowano specjalnie z myślą o powłokach żelkotowych, dzięki temu za każdym razem łatwiej uzyskasz doskonałe wykończenie. Dłuższy czas zachowania wilgotności, mniejsza ilości bałaganu i niższa zawartości LZO. System ten zapewnia niewiarygodne rezultaty na każdej powłoce żelkotowej, nawet w ciepłym klimacie.

 • 3M™ Samoprzylepna włóknina chroniąca przed cieczami do zabezpieczania powierzchni

  3M™ Samoprzylepna włóknina chroniąca przed cieczami

  Idealna w zakładach produkcyjnych i konserwacyjnych, gdzie cenne powierzchnie jachtów są narażone na duży ruch podczas napraw. 3M™ Samoprzylepna włóknina chroniąca przed cieczami jest prosta w użyciu i łatwo się usuwa, nie pozostawiając śladów. Jest odporna na zabrudzenia, smary, rozpuszczalniki, ścieranie, lekkie uderzenia i promieniowanie UV.

 • Klej uszczelniający do łodzi 3M™ 5200

  Klej uszczelniający do łodzi 3M™ 5200

  Klej uszczelniający do łodzi 3M™ 5200 to cieszący się zaufaniem profesjonalistów już od ponad 50 lat poliuretanowy klej uszczelniający do drewna, żelkotu, włókna szklanego i innych powierzchni, do stosowania pod i nad linią wody, niezwykle trwały, wytrzymały i elastyczny.

   


webLoaded = "false"

Więcej informacji i szczegółów na temat rozwiązań 3M do produkcji i napraw jachtów

3M oferuje Ci produkty i technologie naprawcze w szerokim zakresie: od naprawy elementów metalowych i plastikowych, po szlifowanie, wykończenie powierzchni farbą i sprzątanie.

Kliknij linki i pobierz nasz katalog lub zapoznaj się z naszą globalną ofertą, gdzie możesz także uzyskać dostęp do wszystkich stosowanych przez nas standardowych procedur operacyjnych.

Procedury te pomogą ci konsekwentnie tworzyć wysokiej jakości, sprawdzone w czasie rozwiązania dla wszystkich Twych potrzeb w zakresie napraw jachtów.


Skontaktuj się z nami


Dowiedz się więcej o rozwiązaniach w zakresie 3M - Produkcja i naprawa jachtów oraz korzyściach dla Ciebie

 • Wszystkie pola są wymagane, chyba że określono inaczej

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Zatwierdź Zatwierdź


Dziękujemy bardzo za skontaktowanie się z nami. Wkrótce będziemy w kontakcie. Miłego dnia!

Przepraszamy.

Wystąpił błąd podczas przesyłania danych. Spróbuj ponownie później

Dołącz do nas
Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.
Zmień lokalizację
Polska - polski