1. Polska
 2. Przemysł i produkcja
 3. 3M™ Flap Disc 769F
Przemysł i produkcja
3M™ Flap Disc 769F - obróbka spoin spawalniczych

Najlepsza jakość w atrakcyjnej cenie

Usprawnij procesy ścierne z dyskiem lamelkowym 3M™ 769F


Dyski lamelkowe 3M™ 769F

 • Nowy produkt z linii dysków lamelkowych 3M to profesjonalny materiał ścierny najwyższej klasy, dostępny w atrakcyjnej cenie. Dyski lamelkowe 3M™ 769F wykorzystują technologię Precyzyjnie Kształtowanego Ziarna 3M™, które zapewnia jeszcze większą żywotność dysku i szybszą obróbkę niż konwencjonalne dyski na bazie tlenku glinu i cyrkonu. Poproś o próbkę i przekonaj się, że dysk lamelkowy 3M™ 769F to niedościgniona wydajność w atrakcyjnej cenie.


Dysk lamelkowy, na który czekałeś.

Jeśli szukasz wyjątkowego połączenia skuteczności i oszczędności kosztów – mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Dysk lamelkowy 3M™ 769F to produkt dostępny w atrakcyjnej cenie zapewniający zaskakującą jakość pracy dzięki zastosowaniu technologii Precyzyjnie Kształtowanego Ziarna 3M™.

 • Rodzina produktów 769F

  Technologia Precyzyjnie Kształtowanego Ziarna 3M™ oraz trwały podkład z poliestru sprawiają, że dysk lamelkowy 3M™ 769F jest bardziej trwały i wytrzymały. Produkt idealnie sprawdza się w zastosowaniach takich jak fazowanie, obróbka spoin spawalniczych oraz gratowanie krawędzi. Dysk zapewnia doskonałe efekty wykończeniowe, dzięki czemu jest odpowiedni do wygładzania i przygotowywania powierzchni.Wszechstronność zastosowań

Dysk lamelkowy to najbardziej uniwersalny materiał ścierny wykorzystywany w większości zakładów produkcyjnych. Nowe dyski 3M™ 769F spełniają wszystkie oczekiwania stawiane przed tego typu produktem zapewniając łatwość pracy i uniwersalność zastosowań. Jednak to, co sprawia, że nasze dyski są absolutnie wyjątkowe to niezrównana jakość pracy w atrakcyjnej cenie.

 • Fazowanie krawędzi metalowej przy pomocy tarczy listkowej.
  Fazowanie

  Fazowanie to jedna z najbardziej wymagających aplikacji. Dysk 3M™ 769F doskonale sprawdza się podczas fazowania dzięki zastosowaniu poliestrowego podkładu, który doskonale radzi sobie przy pracy z dużym dociskiem. Precyzyjnie Kształtowane Ziarno 3M™ zapobiega przegrzewaniu i stępianiu się ziarna zapewniając doskonałą ostrość i właściwości szlifujące przez całą żywotność dysku. Dzięki dyskowi 3M™ 769F osiągniesz doskonały efekt fazowania i idealne przygotowanie przed spawaniem.

 • Fazowanie metalu przy pomocy tarczy listkowej.
  Gratowanie

  Ostre krawędzie powierzchni metalowych powstałe w wyniku cięcia często wymajają gratowania. Dzięki dyskowi 3M™ 769F z Precyzyjnie Kształtowanym Ziarnem 3M™ z łatwością wygładzisz ostre krawędzie i nierówności, nie niszcząc przy tym obrabianego elementu. Skuteczne gratowanie doskonale przygotuje element do kolejnego etapu obróbki.

 • Szlifowanie spoiny spawalniczej przy pomocy listkowej tarczy ściernej
  Szlifowanie spoin spawalniczych

  Aby skutecznie usunąć spoinę spawalniczą, konieczne jest odpowiednie połączenie materiału ściernego oraz podkładu. Precyzyjnie Kształtowane Ziarno 3M™ zastosowane w naszych dyskach lamelkowych zapewnia szybką obróbkę i doskonałe efekty skrawania przez cały okres żywotności dysku. Warstwa ścierna dysku zużywa się równomiernie odsłaniając nowe ostre krawędzie, które z łatwością skrawają metal.


Chcesz szlifować jeszcze szybciej?

Jeśli potrzebujesz jeszcze szybszej obróbki, wypróbuj materiały ścierne 3M™ Cubitron™ II.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ