3M™ System z wymuszonym przepływem powietrza, PF-602E-ASB

 • Numer części PF-602E-ASB
 • 3M ID 7100293324

System z wymuszonym przepływem powietrza przeznaczony do zastosowań związanych z usuwaniem azbestu

Zgodność z maskami wielokrotnego użytku 3M™ FF-300 i FF-600

Napęd PF-602E-ASB jest również zatwierdzony z luźno dopasowanymi hełmami ochronnymi z zakresu 3M™ Versaflo™ M-200 i M-300.

Zobacz więcej szczegółów
Sposób montażu Montowane na pasku
Rodzaj produktu System wymuszonego obiegu powietrza
Typ ochrony Ochrona dróg oddechowych

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • System z wymuszonym przepływem powietrza przeznaczony do zastosowań związanych z usuwaniem azbestu
 • Zgodność z maskami wielokrotnego użytku 3M™ FF-300 i FF-600
 • Napęd PF-602E-ASB jest również zatwierdzony z luźno dopasowanymi hełmami ochronnymi z zakresu 3M™ Versaflo™ M-200 i M-300
 • Zgodność z filtrami serii 3M™ DT (należy pamiętać, że PF-602E-ASB, gdy jest używany z maską pełnotwarzową FF-600, jest zatwierdzony tylko z filtrem cząstek stałych 3M™ PF10 P3 RD DT-1135E)

System z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ PF-602E-ASB to wytrzymały system z wymuszonym przepływem powietrza w przystępnej cenie, przeznaczony do wymagających środowisk, takich jak usuwanie azbestu

Aby uzyskać trwały, ekonomiczny system z wymuszonym przepływem powietrza, szczególnie odpowiednią do zastosowań związanych z usuwaniem azbestu, należy stosować system z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ PF-602E-ASB. System z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ PF-600-602E został zaprojektowany tak, aby był zgodny z ciasno dopasowanymi maskami pełnotwarzowymi ASB™ FF-300 i 3M™ FF-600 oraz z gamą filtrów 3M™ z serii DT. (Należy pamiętać, że PF-602E-ASB używany z maską pełnotwarzową FF-600 jest zatwierdzony tylko z filtrem cząstek stałych 3M™ PF10 P3 RD DT-1135E). Napęd 3M™ PF-602E-ASB jest również zatwierdzony z luźno dopasowanymi hełmami ochronnymi z zakresu 3M™ Versaflo™ M-200 i M-300. PF-602E-ASB nadaje się do czyszczenia natryskiem / strumieniem wodnym (IP65) z filtrami/zatyczkami odkażającymi zamontowanymi w portach filtrów i zatyczkami portu węża.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Często kupowane razem