3M™ Wosk do profili Plus, 500 ml, 08852

Numer części 088523M ID 7100260106
 • Powłoka antykorozyjna do wewnętrznych paneli nadwozia, ram i obudów strukturalnych
 • Stworzony dla gołych lub zagruntowanych metali samochodowych takich jak stal i aluminium.
 • Materiał w sprayu zapewnia stałą i jednolitą ochronę
 • Pozostaje miękki i elastyczny – nie pęka, nie odpryskuje, nie łuszczy się
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Szczegóły

3M™ wosk do profili Plus jest nietwardniejącą powłoką antykorozyjną do gołych lub zagruntowanych aluminiowych i stalowych wewnętrznych paneli karoserii samochodowych oraz spawanych elementów konstrukcyjnych. Materiał ten jest przeznaczony do pokrywania i uszczelniania wewnętrznych połączeń, kołnierzy obszycia i naruszonych powłok elektronicznych, gdzie może powstawać korozja. Prawidłowo nałożony za pomocą zestawu 3M™ różdżek do aplikacji wosku do profili, pozostaje plastyczny i nie odpryskuje, nie łuszczy się ani nie pęka.

3M™ wosk do profili Plus chroni przed korozją w ukrytych miejscach Opracowany specjalnie jako środek antykorozyjny do wewnętrznych paneli samochodowych i elementów konstrukcyjnych, nasz 3M™ wosk do profili Plus jest zwykle stosowany do obszarów takich jak poszycia drzwi, progi pojazdu, wewnętrzne panele ćwierćwałków i szyny ramy. Jest on przeznaczony do stosowania na gołe lub zagruntowane metale samochodowe, w tym stal i aluminium, i może być po prostu natryskiwany warstwami w celu ochrony krytycznych połączeń wewnętrznych, kołnierzy obszycia i naprawiania spawów, gdzie wilgoć może tworzyć się z czasem. Nietwardniejący wewnętrzny materiał antykorozyjny pozostaje miękki i elastyczny, a po zastosowaniu nie pęka, nie odpryskuje i nie łuszczy się. Materiał w sprayu w łatwej do użycia puszce eliminuje potrzebę stosowania technologii natrysku luzem, pozwalając w zamian na łatwą aplikację po malowaniu i spawaniu. Użyj 3M™ wosku do profili Plus z naszym zestawem aplikatora 3M™ wosku do profili Plus PN8851WK, aby uzyskać dostęp do trudno dostępnych miejsc. Zestaw aplikatorów 3M™ wosku do profili Plus (sprzedawany oddzielnie) jest przeznaczony do pracy z pojemnikami z rozpylonym woskiem 3M™ do profili Plus. Zestaw składa się z siłownika, który pasuje do puszki oraz wąskich rurek doprowadzających o długościach 20 cm, 61 cm i 86 cm. Tuba o długości 20 cm dostarcza silny strumień wosku do zalewania i uszczelniania połączeń. Tuby o długości 61 cm i 86 cm zapewniają równomierny strumień o kącie 360°, gwarantując maksymalne pokrycie. Zestaw różdżek pomaga dostarczyć odpowiednią ilość sprayu ochronnego do wewnętrznych paneli rocker, psich łap, konstrukcji wewnętrznych, szyn ramy i innych ukrytych miejsc o wąskich tolerancjach, jak również właściwy przepływ i odprowadzanie dla stałej i jednolitej ochrony.

 • Powłoka antykorozyjna do wewnętrznych paneli nadwozia, ram i obudów strukturalnych
 • Stworzony dla gołych lub zagruntowanych metali samochodowych takich jak stal i aluminium.
 • Materiał w sprayu zapewnia stałą i jednolitą ochronę
 • Pozostaje miękki i elastyczny – nie pęka, nie odpryskuje, nie łuszczy się
 • Używaj z zestawem aplikatorów 3M™ wosku do profili Plus, aby zapewnić prawidłowy przepływ i odprowadzanie wilgoci
Specyfikacja
Jednostka produktu
Aerozol
Objętość
500 mL
Rodzaj produktu
Wosk do profili
Wielkość pojemnika (jednostki metryczne)
500 ml
Zastosowanie
Antykorozyjny, Ochrona profili, Ochrona przed rdzą, Woskowanie
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.