1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Środki ochrony indywidualnej
 4. Ochrona przed upadkiem
 5. Linki bezpieczeństwa
 6. Linki pozycjonujące
 7. Linka bezpieczeństwa spustowa do ustalenia pozycji podczas pracy 3M™ DBI-SALA® 1200311, regulowana do 5,00 m

Linka bezpieczeństwa spustowa do ustalenia pozycji podczas pracy 3M™ DBI-SALA® 1200311, regulowana do 5,00 m

 • Numer produktu 3M 1200311
 • 3M ID 70007911277

Użyj spustowej linki bezpieczeństwa do ustalania pozycji podczas pracy 3M™ DBI-SALA®, jeśli możliwe jest wykorzystanie konstrukcji lub zamontowanej na stałe drabiny do wsparcia i stabilizacji, co zwalnia obie ręce.

Urządzenie wyzwalające pozwala na łatwą regulację dla ustalenia idealnej pozycji podczas pracy

Materiał liny statycznej w oplocie o średnicy 11 mm jest trwały i łatwy do regulacji za pomocą urządzenia wyzwalającego

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Użyj spustowej linki bezpieczeństwa do ustalania pozycji podczas pracy 3M™ DBI-SALA®, jeśli możliwe jest wykorzystanie konstrukcji lub zamontowanej na stałe drabiny do wsparcia i stabilizacji, co zwalnia obie ręce
 • Urządzenie wyzwalające pozwala na łatwą regulację dla ustalenia idealnej pozycji podczas pracy
 • Materiał liny statycznej w oplocie o średnicy 11 mm jest trwały i łatwy do regulacji za pomocą urządzenia wyzwalającego
 • Karabinek hakowy umożliwiający łatwe połączenie z pasem
 • Karabinek o podwójnym działaniu podłączony do urządzenia Trigger™ dla większego bezpieczeństwa
 • Rękaw ochronny zabezpiecza linę przed ścieraniem
 • Długość: regulowana do 5,00 m
 • Maksymalna waga użytkownika 140 kg

Nasza linka bezpieczeństwa spustowa 3M™ DBI-SALA® posiada system regulacji umożliwiający łatwe dopasowanie długości linki bezpieczeństwa podczas użytkowania. Te linki posiadają karabinek podwójnego działania (KJ5024) z aluminiowym karabinkiem hakowym (AJ567) i są dostępne w różnych długościach.

Wykonane z 11 m plecionej liny, nasze spustowe linki bezpieczeństwa do ustalania pozycji podczas pracy 3M™ DBI-SALA® są dostępne w różnych długościach, dostosowanych do potrzeb użytkowników. System regulacji spustu umożliwia użytkownikowi łatwe dopasowanie długości linki bezpieczeństwa podczas użytkowania, nawet gdy jest ona brudna i mokra. Linka do ustalenia pozycji podczas pracy w podparciu umożliwia użytkownikowi częściowe wsparcie na konstrukcji lub zamontowanej na stałe drabinie i użycie obu rąk przy jednoczesnym zachowaniu stabilności. Wszystkie długości są wyposażone w karabinek o podwójnym działaniu i aluminiowe złącze kotwiczące do karabinka hakowego. Użytkownik musi upewnić się, że zastosowano odpowiednie wtórne środki ochrony przed upadkiem (np. linkę bezpieczeństwa do ochrony przed upadkiem z wysokości).

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.