1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Środki ochrony indywidualnej
 4. Ochrona przed upadkiem
 5. Linki bezpieczeństwa
 6. Linki z amortyzatorami
 7. Linka z amortyzatorem 3M™ Protecta® Sanchoc™, taśma, pojedyncza, 2,00 m, AE529

Linka z amortyzatorem 3M™ Protecta® Sanchoc™, taśma, pojedyncza, 2,00 m, AE529

 • Numer części AE529
 • Numer produktu 3M 1260127
 • 3M ID 7100314884
 • UPC 03660570003763

Użyj linki z amortyzatorem 3M™ Protecta® z szelkami bezpieczeństwa 3M jako elementem kompletnego systemu ochrony przed upadkiem z wysokości

Pochłaniająca energię linka zabezpieczająca przed upadkiem bezpiecznie zatrzymuje upadek i zmniejsza wpływ na ciało

Certyfikat CE zgodny z normą EN355

Zobacz więcej szczegółów
Typ połączenia punktu kotwiczącego Karabinek
Materiał linki bezpieczeństwa Taśma poliamidowa
Rodzaj połączenia szelek Karabinek
Rodzaj linki bezpieczeństwa Stałe
Liczba nóg Pojedyncza
Długość całkowita (jednostki metryczne) 220 mm

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Użyj linki z amortyzatorem 3M™ Protecta® z szelkami bezpieczeństwa 3M jako elementem kompletnego systemu ochrony przed upadkiem z wysokości
 • Pochłaniająca energię linka zabezpieczająca przed upadkiem bezpiecznie zatrzymuje upadek i zmniejsza wpływ na ciało
 • Certyfikat CE zgodny z normą EN355
 • Dostępnych jest wiele konfiguracji dostosowanych do różnych zastosowań

Nasze linki z amortyzatorem 3M™ Protecta® Sanchoc™ są dostępne w różnych materiałach, długościach, typach połączeń i liczbie nóg; istnieje odpowiednia linka chroniąca przed upadkiem z wysokości do wszystkich zastosowań i dla pracowników o różnym wzroście i wadze.

Pochłaniacze energii 3M™ Protecta® Sanchoc są dostępne w wersjach wykonanych z różnych materiałów. Linki bezpieczeństwa wykonano z plecionej liny poliamidowej o średnicy 10,5 mm. Zakończenia liny wykonano z nici poliestrowej o wysokiej wytrzymałości. Linki bezpieczeństwa z amortyzatorem są wykonane z elastycznej taśmy o szerokości 25 mm lub 45 mm. Są wygodne w użyciu i bardzo odporne na ścieranie, zapewniając doskonałą trwałość. W przypadku pracowników wykonujących na pracę nad krawędziami nasze testowane krawędziowo linki amortyzujące 3M™ Protecta® Sanchoc (linowe lub taśmowe) są rygorystycznie testowane na krawędzi o promieniu 0,5 mm. Wszystkie modele posiadają etykiety identyfikacyjne zabezpieczone przezroczystą osłoną zespołu amortyzatora. Dostępne w szerokiej gamie długości, wzorów i opcji łączników.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.