Poziomy system asekuracyjny do linek bezpieczeństwa 3M™ DBI-SALA® EZ-Line™ 7605061, 18,3 m

 • Numer produktu 3M 7605061
 • 3M ID 70007488128

Wbudowana wyciągarka zapewnia łatwe ustawianie, użytkowanie i demontaż

Wbudowane wskaźniki wstępnego naprężenia i upadku ułatwiają konfigurację i kontrolę.

Dowolne dostosowanie długości do 18,25 m

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Wbudowana wyciągarka zapewnia łatwe ustawianie, użytkowanie i demontaż
 • Wbudowane wskaźniki wstępnego naprężenia i upadku ułatwiają konfigurację i kontrolę
 • Dowolne dostosowanie długości do 18,25 m
 • Niezwykle lekki

DBI-SALA® EZ-Line™ to tymczasowy poziomy system asekuracyjny.

3M™ DBI-SALA® EZ-Line™ to łatwy w obsłudze i szybki w instalacji/demontażu tymczasowy poziomy system asekuracyjny. Innowacyjna chowana konstrukcja EZ-Line umożliwia użytkownikowi szybkie oraz skuteczne ustawienie dowolnej długości w zaledwie kilka sekund i równie szybki demontaż. Cała linka bezpieczeństwa jest zwinięta w łatwym do przenoszenia futerale, dzięki czemu nie trzeba korzystać ze zwojów lin, które ciężko ustawić, przenosić i przechowywać. Ponadto EZ-Line jest lżejsza niż tradycyjne systemy, co zapewnia łatwość użytkowania i zadowolenie pracowników. Zawsze można polegać na naszych poziomych systemach bezpieczeństwa, które zapewniają mobilność i ochronę przed upadkami podczas pracy na wysokości. Ważne, aby wybrać system, który został precyzyjnie zaprojektowany i przeszedł rygorystyczne testy pod kątem zgodności z przepisami. Systemy te są używane podczas pracy w płaszczyźnie poziomej, gdzie niemożliwy jest ciągły dostęp do odpowiednich punktów mocowania.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.