1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy elektryczne
 5. Taśmy poliamidowe
 6. 3M™ Ta·ma poliamidowa 5413; 63,5cm x 33m (25 in x 36 YD)

3M™ Ta·ma poliamidowa 5413; 63,5cm x 33m (25 in x 36 YD)

 • 3M ID 7100135111
 • UPC 00051115117855

Folia poliamidowa jest odporna na działanie wysokich temperatur. Pozostawia czystą powierzchnię po usunięciu.

Jest trudnopalna, odporna na działanie substancji chemicznych i promieniowania, co obniża koszty wymiany.

Rdzeń z taśmy polietylenowej zamiast tektury

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 116KB)
Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 635 mm
Całkowita grubość taśmy bez podkładu (jednostki metryczne) 0,069 mm
Kolor produktu Bursztynowy
Długość całkowita (jednostki metryczne) 33 m
Typ Kleju Silikon

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Folia poliamidowa jest odporna na działanie wysokich temperatur. Pozostawia czystą powierzchnię po usunięciu
 • Jest trudnopalna, odporna na działanie substancji chemicznych i promieniowania, co obniża koszty wymiany
 • Rdzeń z taśmy polietylenowej zamiast tektury
 • Jej wymiary nie ulegają zmianie pod wpływem wysokich temperatur, co zapobiega przed ewentualnymi naprawami, umożliwiając wysoką produktywność

3M™ Taśma poliamidowa 5413 to folia z klejem silikonowym. Jest przeznaczona do aplikacji wysokotemperaturowych. Może być używana w temperaturze od100° do 500°F (od73°C do 260°C).

Poliimidowej taśmy 3M™ 5413 można używać jako rozwiązania maskującego podczas lutowania płytek drukowanych (PCB) i innych prac w wysokich temperaturach w zakresie od -73°C do 260°C. Bursztynowa taśma o grubości 2,7 mil jest wykonana z folii poliimidowej i kleju silikonowego. Rdzeń rolki taśmy jest polietylenowy, a nie kartonowy. Wyjątkowa jakość kleju silikonowego ułatwia zachowanie czystości i zapewnia wysoką wydajność aplikacji w wysokich temperaturach. Folia poliimidowa pozwala łatwo usunąć pęcherzyki powietrza po przyklejeniu do podłoża; zachowuje swoje właściwości i nie odkształca się w wysokich temperaturach, eliminując potrzebę poprawek. Powierzchnie są zabezpieczone, ponieważ taśma jest trudnopalna, odporna na środki chemiczne i promieniowanie, co ogranicza koszty ewentualnej wymiany.

Specyfikacja

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.