1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Etykiety
 4. Materiały etykietowe
 5. Folie do produkcji etykiet
 6. Materiał do etykiet do zadruku metodą termotransferową 3M™ 7810, biały, matowy, 1500 mm, konfigurowalny

Materiał do etykiet do zadruku metodą termotransferową 3M™ 7810, biały, matowy, 1500 mm, konfigurowalny

 • Numer części 7810EHCONFIG
 • 3M ID 7100104664

Matowa powłoka nawierzchniowa TT na białym materiale wierzchnim PET

Matowa powłoka nawierzchniowa łączy w sobie zalety powłoki matowej i powierzchni wystarczająco gładkiej do druku termotransferowego

Klej dobrze wiąże się z wieloma podłożami, w tym metalami, tworzywami sztucznymi o wysokiej energii powierzchniowej (HSE) i tworzywami sztucznymi o niskiej energii powierzchniowej (LSE)

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Matowa powłoka nawierzchniowa TT na białym materiale wierzchnim PET
 • Matowa powłoka nawierzchniowa łączy w sobie zalety powłoki matowej i powierzchni wystarczająco gładkiej do druku termotransferowego
 • Klej dobrze wiąże się z wieloma podłożami, w tym metalami, tworzywami sztucznymi o wysokiej energii powierzchniowej (HSE) i tworzywami sztucznymi o niskiej energii powierzchniowej (LSE)
 • Zagęszczony podkład zabezpieczający z papieru typu Kraft 55# zapewnia jednolite wykrawanie
 • Powłoka nawierzchniowa poprawia przyczepność farb również w tradycyjnych metodach zadruku

Trwały, matowy, poliestrowy materiał do etykiet do druku termotransferowego 3M™ 7810 cechuje się wysoką odpornością na ścieranie i substancje chemiczne. W tym materiale wykorzystano akrylowy klej 3M™ 300 o doskonałej szybkiej przyczepności, który dobrze łączy się z różnymi powierzchniami, w tym z tworzywami sztucznymi LSE.

Matowa powłoka nawierzchniowa łączy w sobie zalety powłoki matowej i powierzchni wystarczająco gładkiej do druku termotransferowego. Aby uzyskać optymalną trwałość, zaleca się taśmy żywiczne. Matowa powłoka jest odporna na zarysowanie, substancje chemiczne, wilgoć i duże wahania temperatury. Powłoka nawierzchniowa poprawia przyczepność farb również w tradycyjnych metodach zadruku. Klej #300 dobrze wiąże się z różnymi podłożami, w tym metalami, tworzywami sztucznymi o wysokiej energii powierzchniowej (HSE) i tworzywami sztucznymi o niskiej energii powierzchniowej (LSE). Jest idealny do zastosowań wymagających wysokiej przyczepności wstępnej, zwłaszcza do powierzchni z tworzyw sztucznych LSE.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.