1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Medyczne
 4. Zarządzanie temperaturą
 5. Urządzenia grzewcze
 6. Akcesoria do urządzeń grzewczych
 7. 3M™ Ranger™ Kaseta do ogrzewania wysokich przepływów płynów, 24355

3M™ Ranger™ Kaseta do ogrzewania wysokich przepływów płynów, 24355

 • 3M ID 7100235063
 • UPC 00707387792688

Bez lateksu i DEHP.

Automatyczny odpowietrzacz do 3.000 ml/min. zapobiega powstawaniu zatorów powietrznych u pacjenta.

Dwa proste zaciski i dwa zaciski rolkowe, dren do pacjenta 76 cm i przedłużenie 76 cm typu luer. Port igłowy i bezigłowy. 150 mikron filtr krwi. Dwie końcówki spike do przebicia worków z płynem.

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Bez lateksu i DEHP
 • Automatyczny odpowietrzacz do 3.000 ml/min. zapobiega powstawaniu zatorów powietrznych u pacjenta
 • Dwa proste zaciski i dwa zaciski rolkowe, dren do pacjenta 76 cm i przedłużenie 76 cm typu luer. Port igłowy i bezigłowy. 150 mikron filtr krwi. Dwie końcówki spike do przebicia worków z płynem
 • Proste użycie i szybkie podłączenie

'Kaseta ogrzewa płyny w zakresie od 150 do 30.000 ml/godzinę - wysoki przepływ. Objętość wypełnienia: 150 ml.

Wysoki przepływ wymagany w przypadku masywnych krwotoków, dużych i rozległych urazów oraz zabiegów. Stosowana na przykład podczas przeszczepów wątroby. Długość linii do pacjenta 152 cm.

Specyfikacja

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Znajdujesz się na stronie internetowej przeznaczonej dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących, w zakresie działania przedsiębiorstwa obrót wyrobami medycznymi.