1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Mleczka i środki polerskie
 4. Gruboziarniste związki do polerowania
 5. 3M™ Perfect-It™ Środek polerski do żelkotu, grubościerny 946 ml, 36102E

3M™ Perfect-It™ Środek polerski do żelkotu, grubościerny 946 ml, 36102E

Numer części 36102E3M ID 7100085986
 • Najszybciej tnąca formuła 3M do usuwania ciężkiego utleniania i zarysowań po użyciu P600
 • Zapewnia dłuższy czas zwilżania, co wydłuża żywotność produktu i ułatwia czyszczenie
 • Nadaje się do wszystkich powierzchni żelkotowych, w tym do jachtów i łodzi, kamperów oraz zastosowań przemysłowych
 • Może być stosowany w dwu- lub trzystopniowych procesach wykańczania żelkotu
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Szczegóły

3M™ Perfect-It™ środek polerski grubościerny do żelkotu przywracający lśniące piękno łodzi poprzez eliminację utleniania, zadrapań, śladów otarć i innych skaz powierzchniowych z żelkotu. Nasz najszybciej ścinający się produkt do żelkotu, usuwa rysy powstałe po użyciu P600 i drobniejsze oraz pozostawia wysoki połysk idealny do cięcia politury i wosku.

Pierwszy krok do prawdziwie profesjonalnego wykończenia żelkotu, nasz 3M™ Perfect-It™ środek polerski grubościerny do żelkotu to najszybciej ścinający się produkt dla mocno utlenionych powierzchni żelkotu. Jego wysokiej jakości formuła chemiczna i mineralna szybko usuwa silne utlenienie, wpływy atmosferyczne, matowienie, kredowanie i zarysowania po użyciu P600 lub drobniejsze. Pozostawia wysoki połysk – na wielu powierzchniach nie jest konieczny etap polerowania przed woskowaniem. Produkt długo pozostaje mokry, co pozwala na dłuższą pracę zanim konieczne będzie użycie nowego materiału. Zużywa się mniej produktu nawet w cieplejszym klimacie, a mimo to dobrze się trzyma i nie zapycha się na tarczy polerskiej. Od profesjonalistów zajmujących się polerowaniem do właścicieli pojazdów, produkty 3M™ Perfect-It™ środek do wykańczania żelkotu świetnie sprawdzają się na łodziach, kamperach i przemysłowych powierzchniach żelkotowych – zarówno nowych, jak i używanych. Produkty te krok po kroku, pomagają Ci osiągnąć niezawodne wykończenie za każdym razem, niezależnie od procesów jedno-, dwu- lub trzyetapowych. Butelki oznaczone kolorami pozwalają na łatwy dostęp w sklepie lub na rampie. Pełna seria produktów 3M stworzonych specjalnie do żelkotu obejmuje 3M™ Perfect-It™ środek do czyszczenia łodzi, 3M™ Perfect-It™ środek polerski średniościerny z woskiem do żelkotu, 3M™ Perfect-It™ środek polerski lekkościerny z woskiem do żelkotu oraz 3M™ Perfect-It™ wosk do łodzi. Ta gama produktów jest idealna do uzyskania profesjonalnej jakości wykończenia żelkotu na łodziach, kamperach i w zastosowaniach przemysłowych.

 • Najszybciej tnąca formuła 3M do usuwania ciężkiego utleniania i zarysowań po użyciu P600
 • Zapewnia dłuższy czas zwilżania, co wydłuża żywotność produktu i ułatwia czyszczenie
 • Nadaje się do wszystkich powierzchni żelkotowych, w tym do jachtów i łodzi, kamperów oraz zastosowań przemysłowych
 • Może być stosowany w dwu- lub trzystopniowych procesach wykańczania żelkotu
 • Część pełnej oferty produktów 3M™ Perfect‐It™ środek do wykańczania żelkotu
Specyfikacja
Najmniejsza jednostka sprzedaży
Butelka
Objętość
946 mL
Rodzaj powierzchni
Żelkot
Sposób pakowania
12
Typ
Polerowanie
Wielkość pojemnika (jednostki metryczne)
946 ml
Zastosowanie
Nabłyszczanie i polerowanie, Żelkot, Wykończenie żelkotem, Przemysł stoczniowy, Pielęgnacja łodzi
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.