1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Materiały ścierne do pracy ręcznej
 5. Arkusze ręczne
 6. Scotch-Brite Arkusz scierny 7446 158 mm x 224 mm w gradacji S Medium

Scotch-Brite Arkusz scierny 7446 158 mm x 224 mm w gradacji S Medium

 • 3M ID 7100082599
 • UPC 50048011650567

Uniwersalne narzędzie do szlifowania ręcznego i wykańczania metali, drewna i innych materiałów

Wygodny materiał idealnie dopasowuje się do nieregularnych powierzchni bez uszkodzeń powierzchni

Dostarcza podobne wyniki jak stalowa wełna, bez rozrywania się, korozji i zostawiania drobinek

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Uniwersalne narzędzie do szlifowania ręcznego i wykańczania metali, drewna i innych materiałów
 • Wygodny materiał idealnie dopasowuje się do nieregularnych powierzchni bez uszkodzeń powierzchni
 • Dostarcza podobne wyniki jak stalowa wełna, bez rozrywania się, korozji i zostawiania drobinek
 • Nietkana struktura i minerał ścierny zapewniają jednolite skrawanie przez cały okres eksploatacji produktu

Scotch-Brite ™ 7446 wykorzystuje otwartą, agresywną sieć w celu skuteczniejszego czyszczenia ogólnego przeznaczenia, prac przygotowawczych i wykończeniowych. Wygodny materiał dostosowuje się zarówno płaskich jak i nieregularnych konturach, bez znaczącej zmiany wymiarów materiału bazowego. W przeciwieństwie do wełny stalowej, arkusze ręczne nie zniszczą się podczas użytkowania, nie pokrywają się korozją po użyciu, oraz nie pozostawiają drobnych odłamków metalu.

Arkusz Scotch-Brite™ do zacierania jest jednocześnie odporny na zatykanie się i zużywa się równomiernie, co umożliwia jednolite tempo pracy przez cały okres eksploatacji produktu. Ten wszechstronny pad o wymiarach 6 x 9” może być używany ręcznie, aby uzyskać precyzyjną kontrolę, z bloczkiem, jeśli potrzebne jest jednolite wykończenie, albo ze szlifierką liniową, kiedy do obrobienia jest większa powierzchnia. Szary pad pokryty jest węglikiem krzemu. Jest to syntetyczne ziarno o ostrokrawędziowej powierzchni, które jest odpowiednie do zastosowań z małym dociskiem, np. przygotowania powierzchni malowanych. Mimo że węglik krzemu zużywa się szybciej niż tlenek glinu, to zapewnia on bardziej delikatne wykończenie. Materiały ścierne Scotch-Brite™ to unikalne produkty do obróbki powierzchni, w których materiał ścierny został rozmieszczony w przestrzennej sieci nietkanych włókien. Połączenie ziaren ściernych z nietkanymi włóknami tworzy materiał zapewniający niezmienną jakoś pracy przez cały okres użytkowania produktu. Otwarta struktura materiału nie nagrzewa się podczas pracy i jest odporna na zapychanie się, co sprawia, że cząsteczki minerałów ściernych zapewniają wysoką wydajność pracy, ograniczając zatykanie się włókien.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.