1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Materiały ścierne do pracy ręcznej
 5. Arkusze ręczne
 6. 3M™ Scotch-Brite™ Arkusz włókninowy Heavy Duty 7440, 152 mm x 228 mm, CRS

3M™ Scotch-Brite™ Arkusz włókninowy Heavy Duty 7440, 152 mm x 228 mm, CRS

Numer części 18789343M ID 7100080459UPC 00048011650555
 • Wytrzymały arkusz do agresywnych aplikacji stanowi doskonały wybór w zakresie ciężkiego czyszczenia, gratowania i wykańczania.
 • Zwarta struktura arkusza z włókniną Scotch-Brite™ idealnie nadaje się do skrawania materiału
 • Wytrzymała konstrukcja doskonale radzi sobie podczas ciężkich aplikacji na wymagających powierzchniach
 • Szybko usuwa powłoki lakiernicze i odkorodowuje metal podczas aplikacji czyszczenia i wykańczania
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Długość całkowita (jednostki metryczne)
22,86 cm
Gradacja
Średnie
Jednostka produktu
Arkusz ręczny
Materiał ścierny
Tlenek aluminium
Metoda piaskowania
Ręcznie
Najmniejsza jednostka sprzedaży
Sztuka
Przemysł
Maintenance & Repair, Produkcja, Obróbka metalu
Sposób pakowania
40
Szerokość całkowita (jednostki metryczne)
15,24 cm
Szczegóły
 • Wytrzymały arkusz do agresywnych aplikacji stanowi doskonały wybór w zakresie ciężkiego czyszczenia, gratowania i wykańczania.
 • Zwarta struktura arkusza z włókniną Scotch-Brite™ idealnie nadaje się do skrawania materiału
 • Wytrzymała konstrukcja doskonale radzi sobie podczas ciężkich aplikacji na wymagających powierzchniach
 • Szybko usuwa powłoki lakiernicze i odkorodowuje metal podczas aplikacji czyszczenia i wykańczania
 • Arkusze posiadają takie właściwości jak wełna stalowa 4 klasy eliminując strzępienie, rdzewienie i powstawanie odprysków.
 • Może być używany ręcznie, z blokiem ręcznym lub na satyniarce

Usuwa najsilniejsze zabrudzenia i najtrwalsze powłoki, pozostawiając jednorodny efekt W przypadku odnawiania bardziej wymagającej powierzchni, gdy bordowy arkusz nie jest w stanie sprostać zadaniu, idealnie sprawdza się arkusz ścierny Scotch-Brite™ Heavy Duty. Dzięki nadzwyczajnie wytrzymałej konstrukcji, arkusz z łatwością usuwa zabrudzenia, powłoki samoprzylepne, tlenki i rdzę, pozostawiając jednorodne wykończenie powierzchni. Wyjątkowo wytrzymałe włókna przez cały okres użytkowania produktu Arkusz ścierny Scotch-Brite™ Heavy Duty (do ciężkiego szlifowania) 7440 w pełni zasługuje na swoją nazwę. Ultra wytrzymałe włókna sprawdzają się podczas najbardziej agresywnych aplikacji na wymagających powierzchniach, nie strzępiąc się i nie przedzierając. Zostały tak opracowane, aby nie brudziły powierzchni podczas pracy i miały dłuższy okres użytkowania niż wełna stalowa. Arkusz 7440 zapewnia rezultaty porównywalne do wełny stalowej klasy 4, dodatkowo ograniczając powstawanie odprysków i rdzewienie. Arkusz Scotch-Brite™ Heavy Duty 7440 jest gotowy do użytku od razu po wyjęciu z opakowania, może być obsługiwany ręcznie, za pomocą pada ręcznego ub działać na szlifierce pneumatycznej do obróbki większych obszarów. Zalety Scotch-Brite™ Materiały ścierne Scotch-Brite™ to unikatowe produkty do obróbki powierzchni zawierające ziarna ścierne rozmieszczone w przestrzennej sieci nietkanych włókien nylonowych. Połączenie ziaren ściernych z włóknami tworzy system ścierny, który zapewnia spójne rezultaty przez cały okres użytkowania produktu. Nietkana struktura materiału przeciwdziała zapychaniu, dzięki czemu materiał zachowuje wysokie właściwości ścierne przez cały okres żywotności.

Scotch-Brite™ Heavy Duty 7440 to najbardziej agresywny i wytrzymały arkusz ścierny. Dzięki zwartej konstrukcji arkusz jest odpowiedni do najbardziej wymagających zastosowań, takich jak agresywne czyszczenie, gratowanie i wykańczanie.

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.