1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy piankowe
 5. Akrylowe taśmy piankowe
 6. 3M™ AFT+ PT1500 dwustronna klejąca taśma akrylowa 600 mm x 66 m

3M™ AFT+ PT1500 dwustronna klejąca taśma akrylowa 600 mm x 66 m

 • 3M ID 7100075256

Świetny wybór do łączenia sztywnych i elastycznych części powlekanych bezbarwną powłoką ochronną

Klej akrylowy o formule z bardzo wysoką przyczepnością i nośnością do materiałów stosowanych w motoryzacji

Strona bez warstwy ochronnej świetnie klei części z metali i tworzyw sztucznych

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Świetny wybór do łączenia sztywnych i elastycznych części powlekanych bezbarwną powłoką ochronną
 • Klej akrylowy o formule z bardzo wysoką przyczepnością i nośnością do materiałów stosowanych w motoryzacji
 • Strona bez warstwy ochronnej świetnie klei części z metali i tworzyw sztucznych
 • Strona z warstwą ochronną została zaprojektowana z myślą o klejeniu części o niskiej energii powierzchniowej oraz odpornych na zarysowania lakierów samochodowych
 • Przy łączeniach taśmy z częściami z tworzyw sztucznych, zaleca się stosowanie primera (promotora adhezji)

Wiskoelastyczna taśma akrylowa 3M™ Plus PT1500 o grubości 1,52 mm została pokryta klejem obustronnie i jest przeznaczona do stosowania w miejscach wymagających solidnych właściwości, takich jak skomplikowane linie krawędzi lub trudne do pokrycia powierzchnie pojazdów. Ta wyjątkowa pianka rozprowadza naprężenia - nawet te o dużej mocy - zachowując bardzo dużą siłę łączenia i estetyczny wygląd, ponieważ pianka kryje się pod innymi częściami.

Idealna taśma montażowa do części powlekanych bezbarwną powłoką ochronną Stworzona specjalnie do montażu m.in. sztywnych zewnętrznych części do lakierów motoryzacyjnych, nasza akrylowa taśma 3M™ Plus PT1500 składa się z pianki o grubości 1,52 mm oraz dwóch różnych klejów, którymi pokryte są obie powierzchnie taśmy. Część chroniona przez folię antyadhezyjną odznacza się bardzo dużą lepkością i adhezją na lakierach wzmocnionych, odpornych na zarysowania i ścieranie. Strona bez warstwy ochronnej została stworzona m.in. w celu rozprowadzania naprężeń w przypadku pojawienia się silnych przeciążeń transportowych, a ponadto zachowuje nieskazitelną linię spajania, co pozytywnie wpływa na estetykę i wygląd. Ciemnoszary kolor taśmy 3M™ PT1500 może nie rzucać się w oczy, jednak sprawdził się już wielokrotnie, zbierając pozytywne recenzje wśród użytkowników i klientów. Czerwona, obrandowana warstwa ochronna została pokryta silikonem z obu stron, co ułatwia oderwanie jej od taśmy, a co za tym idzie - także efektywną i łatwą aplikację. Bądź pewny tego, co kupujesz Warstwa ochronna, subtelnie obrandowana logiem 3M, zapewnia klienta, że otrzymuje produkt w jakości 3M, czyli dokładnie tego, czego oczekuje się podczas zakupu. Warstwa ochronna sprawia, że taśma jest łatwa do rozpoznania, a bardzo trudna do podrobienia. Chroniona patentami technologia została zaprojektowana specjalnie w celu identyfikacji akrylowej taśmy piankowej 3M™. Zalecane sposoby i rodzaje aplikacji Listwy boczne Profile błotników Spoilery Listwy dachowe Progi i listwy progowe Osłony anten Lepsza technologia 3M™ - lepsza adhezja Już od 1925 roku, gdy jeden z naszych laborantów wynalazł taśmę maskującą, 3M poświęca ogromną część swojej misji na przeistaczanie nauki w praktyczne i realne wynalazki, rozwijając produkty i technologie klejowe, które na całym świecie ułatwiają życie i pracę indywidualnym przedsiębiorcom, a nawet całym dziedzinom przemysłu. Praca, którą zapoczątkował zaledwie jeden inżynier 3M, rozciąga sie dzisiaj na dekady i pokolenia. A wszystko to kumuluje się w naszych coraz lepszych produktach, tworzonych m.in dla producentów wyposażenia (OEM), jak choćby taśma akrylowa 3M™ Plus PT1500.

Specyfikacja

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.