Zestaw startowy półmaski wielokrotnego użytku 3M™ 06772, filtr A1P2 R, rozmiar średni, 06772

 • Numer części 6772
 • 3M ID 7100049923

Zestaw z półmaską średniej wielkości i filtrami A1P2 R

Niskoprofilowa półmaska z podwójnym filtrem zapewnia wyważone i bezpieczne dopasowanie

Zawór Cool Flow™ zmniejsza gromadzenie ciepła i wilgoci

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Zestaw z półmaską średniej wielkości i filtrami A1P2 R
 • Niskoprofilowa półmaska z podwójnym filtrem zapewnia wyważone i bezpieczne dopasowanie
 • Zawór Cool Flow™ zmniejsza gromadzenie ciepła i wilgoci
 • Złącze bagnetowe – elastyczny system, do którego można podłączać różne filtry gazu, pary i cząstek stałych 3M™

Dzięki gotowemu do użycia zestawowi do oddychania dostępne jest bezpieczne rozwiązanie do malowania. Gotowy do użycia zestaw zawiera średniej wielkości półmaskę wielokrotnego użytku z zestawem filtrów A1P2 R do ochrony przed parami i cząstkami organicznymi. Miękki silikonowy element twarzowy gwarantuje wygodę i trwałość, a zawór Cool Flow zmniejsza gromadzenie się ciepła i wilgoci. Niskoprofilowa półmaska z podwójnym filtrem zapewnia wyważone i bezpieczne dopasowanie.

W celu zapewnienia łatwej i wygodnej ochrony dróg oddechowych przed parami organicznymi i cząstkami stałym dzięki zestawom startowym półmasek wielokrotnego użytku 3M™. Nasz gotowy do użycia zestaw maski z filtrem A1P2 R obejmuje wszystko, czego potrzebujesz do ochrony dróg oddechowych w jednym opakowaniu i idealnie nadaje się do typowych zastosowań w rolnictwie, budownictwie i lakiernictwie. System podwójnego filtra został zaprojektowany z myślą o minimalnym oporach oddychania oraz równomiernym i wygodnym rozłożeniu ciężaru. System mocowania bagnetowego umożliwia łatwe podłączenie filtrów do maski. Zapewnia ochronę przed parami organicznymi o maksymalnej temperaturze wrzenia > 65°C.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.