1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Kleje, uszczelniacze i podkłady
 4. Primery
 5. 3M™ Scotch-Mount™ primer K540NT- lakier podkładowy 1 L 12/CS

3M™ Scotch-Mount™ primer K540NT- lakier podkładowy 1 L 12/CS

 • 3M ID 7100046231
 • UPC 04547452858033

Zaprojektowany z myślą o łączeniu z akrylowymi taśmami piankowymi 3M™ oraz taśmami akrylowymi Plus, zwłaszcza w aplikacjach przemysłu motoryzacyjnego.

Stworzony, by zredukować zawartość niebezpiecznych zanieczyszczeń powietrza (HAPS) w porównaniu do primera 3M™ K520UV.

Ponieważ aplikacje różnią się z powodu materiałów, nacisku, procedur, ekspozycji na warunki środowiskowe itd., niezwykle ważną kwestią jest, by ustalić na drodze testów, który primer (promotor adhezji) 3M™ jest najlepiej przygotowany, by spełnić wymogi projektowe aplikacji w konkretnym procesie.

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych dotyczących bezpieczeństwa (PDF, 0B)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Zaprojektowany z myślą o łączeniu z akrylowymi taśmami piankowymi 3M™ oraz taśmami akrylowymi Plus, zwłaszcza w aplikacjach przemysłu motoryzacyjnego
 • Stworzony, by zredukować zawartość niebezpiecznych zanieczyszczeń powietrza (HAPS) w porównaniu do primera 3M™ K520UV
 • Ponieważ aplikacje różnią się z powodu materiałów, nacisku, procedur, ekspozycji na warunki środowiskowe itd., niezwykle ważną kwestią jest, by ustalić na drodze testów, który primer (promotor adhezji) 3M™ jest najlepiej przygotowany, by spełnić wymogi projektowe aplikacji w konkretnym procesie
 • Do użytku zwłaszcza z akrylowymi taśmami piankowymi 3M™ oraz z akrylowymi taśmami 3M™ Plus
 • Zmieszany z barwnikiem UV

Primer 3M™ K540NT z czynnikiem UV to nietoluenowy, płynny środek zwiększający adhezję akrylowej taśmy piankowej 3M™ oraz akrylowej taśmy Plus do materiałów na bazie poliolefinów, jak np. olefin termoplastyczny (TPO), polipropylen (PP) oraz monomer etylenowo- propylenowo-dienowy (EPDM).

Mocna adhezja przy zmniejszonej zawartości niebezpiecznych zanieczyszczeń powietrza Primer 3M™ K540NT z czynnikiem UV to płynny podkład zwiększający adhezję akrylowej taśmy piankowej 3M™ oraz akrylowej taśmy Plus do materiałów na bazie poliolefinów, jak polipropylen, TPO oraz EPDM. Dodany barwnik fluorescencyjny ułatwia technikom weryfikację pokrycia materiałów. Z uwagi na fakt, że formuły i energia powierzchniowa różnią się w zależności od materiału, każda aplikacja powinna być zweryfikowana i zatwierdzona na drodze testów. Primer 3M™ lakier podkładowy K540NTUV został zaprojektowany z myślą o łączeniu z akrylowymi taśmami piankowymi 3M™ oraz taśmami akrylowymi Plus, zwłaszcza w aplikacjach przemysłu motoryzacyjnego. Projekt formuły primera 3M™ K540NTUV zakładał także osiągnięcie znacznej redukcji niebezpiecznych zanieczyszczeń powietrza (HAPS) w porównaniu do primera 3M™ K520UV. Zalecane sposoby i rodzaje aplikacji TPO EPDM PP Lepsza technologia 3M™ - lepsza adhezja Już od 1925 roku, gdy jeden z naszych laborantów wynalazł taśmę maskującą, 3M poświęca ogromną część swojej misji na przeistaczanie nauki w praktyczne i realne wynalazki, rozwijając produkty i technologie klejowe, które na całym świecie ułatwiają życie i pracę indywidualnym przedsiębiorcom, a nawet całym dziedzinom przemysłu. Praca, którą zapoczątkował zaledwie jeden inżynier 3M, rozciąga sie dzisiaj na dekady i pokolenia. A wszystko to kumuluje się w naszych coraz lepszych produktach, tworzonych m.in dla producentów wyposażenia (OEM), jak choćby primer 3M™ zwiększający adhezję K540NTUV.

Specyfikacja

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.