3M™ Elastyczna pianka, 200 ml, kartusz, 08463

 • Numer części 08463
 • 3M ID 7100045768
 • UPC 50051131084631,00051131084636

Wysokowydajna dwuskładnikowa elastyczna pianka uretanowa o zamkniętej strukturze komórkowej

Zaprojektowane w celu zastąpienia elastycznych pianek występujących w zastosowaniach OEM zapobiegających trzepotaniu, takich jak belki przeciwwłamaniowe, łuki dachowe, pasy na masce silnika itp.

40 sekund czasu pracy

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Wysokowydajna dwuskładnikowa elastyczna pianka uretanowa o zamkniętej strukturze komórkowej
 • Zaprojektowane w celu zastąpienia elastycznych pianek występujących w zastosowaniach OEM zapobiegających trzepotaniu, takich jak belki przeciwwłamaniowe, łuki dachowe, pasy na masce silnika itp
 • 40 sekund czasu pracy
 • Czas schnięcia/czas malowania 1 godzina

Dwuczęściowy uretan, który spienia się w miejscu; zaprojektowany, aby zastąpić elastyczne pianki występujące w zastosowaniach OEM, takich jak bagażniki, wnęki drzwiowe, poszycia drzwi, belki dachowe itp.

Elastyczna pianka 3M™ jest miękkim i elastycznym dwuskładnikowym materiałem uretanowym, który spienia się w miejscu (pianka o zamkniętych komórkach). Została zaprojektowana, aby zastąpić elastyczne pianki OEM, które można znaleźć na belkach przeciwwłamaniowych drzwi, łukach dachu, wewnętrznych panelach nadwozia, słupkach i w innych zagłębieniach karoserii. Rozszerza się do 10 razy w stosunku do swojej pierwotnej objętości, aby wypełnić duże ubytki niewielką ilością materiału. Może być stosowana do zastępowania elastycznych pianek OEM w jak największym stopniu do stanu „przedwypadkowego”.

Zasoby

3M(TM) Flexible Foam Adhesive PN 08463

Karta charakterystyki

(PDF , 0B)

3M Flexible Foam 08463

Arkusze danych

(PDF , 177KB)

Produkty powiązane

Czas dotwardzenia 1 hr
Czas działania 40 sec
Czas malowania 1 Hour
Czas obróbki 40 sec
Jednostka produktu Wklej
Marki 3M™
Objętość 200 mL
Rodzaj pojemnika Wkład
Rodzaj produktu Elastyczny wypełniacz piankowy
Spójność Płyn
Typ Kleju Dwuskładnikowy uretan
Wielkość pojemnika (jednostki metryczne) 200 mililitr
Zastosowanie Wypełnianie profili, Wymiana pianki OEM, Pustki i luki

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.