1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Filtracja
 4. Komponenty do filtracji cieczy
 5. Głowice filtrów
 6. Głowica filtrująca wodę 3M™, VB2-JG, 1/4" John Guest, B2, A2 Key, 52-196116

Głowica filtrująca wodę 3M™, VB2-JG, 1/4" John Guest, B2, A2 Key, 52-196116

 • 3M ID 7010415500
 • UPC 30076308879441

Szybka i sprawna wymiana filtra dzięki specjalnej konstrukcji wkładu filtracyjnego

Wystarczy tylko ¼ obrotu, aby wymienić wkład filtracyjny.

Wymiana filtra w standardzie sanitarnym.

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Szybka i sprawna wymiana filtra dzięki specjalnej konstrukcji wkładu filtracyjnego
 • Wystarczy tylko ¼ obrotu, aby wymienić wkład filtracyjny
 • Wymiana filtra w standardzie sanitarnym
 • Osoba wymieniająca filtr nie ma kontaktu z zawartością filtra
 • Do wymiany filtra nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia

Specjalnie zaprojektowana głowica do filtrów serii AP2. Aby wymienić filtr, nie jest wymagane zamykanie dopływu wody, a wymiana odbywa się w standardzie sanitarnym (SQC – Sanitary Quick Change). Wystarczy tylko ¼ obrotu, aby odkręcić i odłączyć zużyty wkład od głowicy, a następnie zamocować nowy.

Wymiana każdego filtra 3M™ AP2-G przebiega szybko, czysto i sprawnie. Dzięki specjalnie zaprojektowanej obudowie oraz głowicy, w której montowany jest wkład filtracyjny, nie jest wymagane zamykanie dopływu wody, a wymiana odbywa się w standardzie sanitarnym (SQC – Sanitary Quick Change). Osoba dokonująca wymiany nie ma bezpośredniego kontaktu z brudnym wnętrzem filtra. Wystarczy tylko ¼ obrotu, aby odkręcić i odłączyć zużyty wkład od głowicy, a następnie zamocować nowy. Nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia. Ogranicza to do niezbędnego minimum czas potrzebny na serwisowanieurządzenia.

Specyfikacja

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.