1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Medyczne
 4. Zarządzanie temperaturą
 5. Koce grzewcze
 6. 3M™ Bair Hugger™ Śródoperacyjna kołdra grzewcza na górną połowę ciała, model 542

3M™ Bair Hugger™ Śródoperacyjna kołdra grzewcza na górną połowę ciała, model 542

 • 3M ID 7100288215
 • UPC 04064035061388

Porty do podłączenia przewodu grzewczego są umieszczone w górnej części kołdry i w w momencie gdy nie są używane są w łatwy sposób uszczelniane, co umożliwia łatwą zmianę strony podłączenia przewodu w zależności od potrzeb.

Stosowana przy ułożeniu pacjenta w pozycji leżącej na wznak, na brzuchu lub innych.

Dołączona przezroczysta folia do osłony głowy zaintubowanego pacjenta zmniejsza straty ciepła a zarazem umożliwia obserwację pacjenta.

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Porty do podłączenia przewodu grzewczego są umieszczone w górnej części kołdry i w w momencie gdy nie są używane są w łatwy sposób uszczelniane, co umożliwia łatwą zmianę strony podłączenia przewodu w zależności od potrzeb
 • Stosowana przy ułożeniu pacjenta w pozycji leżącej na wznak, na brzuchu lub innych
 • Dołączona przezroczysta folia do osłony głowy zaintubowanego pacjenta zmniejsza straty ciepła a zarazem umożliwia obserwację pacjenta
 • Zintegrowane klapy pod barki stabilizują kołdrę na pacjencie

Kołdra ogrzewająca jest mocowana na pacjencie przy użyciu przylepnej części w okolicy podbrzusza i okrywa górną połowę ciała.

Dwa podłączenia przewodu grzewczego umożliwiają jego przyłączenie z dowolnej strony podczas zabiegów na dolnej części ciała.

Specyfikacja

Zasoby

Produkty Powiązane

Znajdujesz się na stronie internetowej przeznaczonej dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących, w zakresie działania przedsiębiorstwa obrót wyrobami medycznymi.