1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Rzepy do połączeń rozłącznych
 5. Rzepy grzybkowe
 6. Rzep przemysłowy 3M™ Dual Lock™ TB3560, przezroczysty, 25 mm x 3m, typ 250/250

Rzep przemysłowy 3M™ Dual Lock™ TB3560, przezroczysty, 25 mm x 3m, typ 250/250

 • Numer części 1657005
 • 3M ID 7100020027
 • UPC 50051111976314,00051111078044

Pięciokrotnie silniejsze od typowych rzepów typu haczyk-pętelka.

Zastępuje wkręty, gwoździe, klipsy i nity

Czarny rzep jest niewidoczny po zapięciu i zapewnia czysty i estetyczny wygląd powierzchni.

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Pięciokrotnie silniejsze od typowych rzepów typu haczyk-pętelka
 • Zastępuje wkręty, gwoździe, klipsy i nity
 • Czarny rzep jest niewidoczny po zapięciu i zapewnia czysty i estetyczny wygląd powierzchni
 • Przezroczysty klej akrylowy dobrze przykleja się do metalii, szkła, oraz plastików o wysokiej energii powierzchniowej
 • Typ 250 gęstości grzybków, poliolefinowy rzep łączy się z typami 170, 250 i 400, rosnące możliwości przyczepnościowe
 • Przeznaczony do łączenia z metalami, szkłem oraz tworzywami sztucznymi o wysokiej energii powierzchniowej
 • Torba

Przezroczysty klej akrylowy na przezroczystym polipropylenowym rzepie. Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego w wielu zastosowaniach, 6 mm grubości i długa żywotność rzepu.

Rzep przemysłowy TB3870 może być otwierany i zamykany do 1000 razy do utraty 50% swojej początkowej siły przy wielokrotnym otwieraniu i repozycjonowaniu. Grzybki łatwo ślizgają się między sobą, umożliwiając pozycjonowanie części zanim zepną się ze sobą, by utorzyć mocne połączenie rzepowe. Połączone rzepy są niewidoczne i nie zakłócają wyglądu powierzchni, sprawiając, że wygląda ona czysto i gładko. Typ gęstości grzybków 250 poliolfeinowego rzepu łączy się z typami 170, 250 i 400, dając użytkownikowi możliwość doboru siły trzymania zależnie od aplikacji. Zalecane aplikacje: Ogólnoprzemysłowe Pojazdy specjalne Transport Pakowe Medyczne Wystawy sklepowe Eksponaty Elektronika Konstrukcja Meble Serwis i naprawa Rzep na modyfikowanym kleju akrylowym, który przyczepia się do wielu plastików (polietylenowe, akrylowe, poliwęglanowe, ABS), lakierów proszkowych i materiałow o średniej i niskiej energii powierzchniowej z niewielkim przygotowaniem powierzchni lub bez niego. Usłysz pstryknięcie Gdy dwa kawałki rzepu są ze sobą ściskane, łodygi się wyginają i grzybki przesuwają się względem siebie. Po ominięciu grzybków na przeciwnym kawałku rzepu łodygi wskakują na swoje początkowe pozycje, splatając się z przeciwległymi grzybkami. Pstryknięcie sygnalizuje zapięcie rzepu. Połączenie jest równie efektywne co nity lub wkręty, ale umożliwia rozpięcie w celu repozycjonowania. Używane w transporcie, elektronice, sprzęcie biznesowiym, maszynach, medycynie, znakach i na wystawach. Wyrzuć śruby Połłączenie jest silne, ale może być łatwo rozpięte, wystarczy rozczepić rzepy i zapiąć je z powrotem w razie potrzeby. Produkt zapewnia mocne, niewidoczne połączenie z możliwością wielokrotnego otwierania i zamykania, zastępuje śruby, nity, haki, wkręty, opaski zaciskowe itp. Pięć razy silniejszy niż rzepy 3M(tm) Hook and Loop używane w podobnych zastosowaniach. Produkt pozwala zaoszczędzić materiał i pieniądze. Brak konieczności wiercenia, które mogłoby osłabić powierzchnię, brak konieczności użycia narzędzi do założenia i rozłożenia części. Szybki montaż i mocne trzymanie. Otiwiera się równie łatwo, co opaski zaciskowe. Elastyczność, estetyka, niska waga, oszczędności w pracy i montażu sprawiają, że jest to popularne i efektywne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M