1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Rzepy do połączeń rozłącznych
 5. Rzepy grzybkowe
 6. 3M™ Dual Lock™ Rzep przemysłowy TB3560, typ 250/250, przezroczysty, 25mm x 3m

3M™ Dual Lock™ Rzep przemysłowy TB3560, typ 250/250, przezroczysty, 25mm x 3m

3M ID 7100020027UPC 00051111078044
 • Pięciokrotnie silniejsze od typowych rzepów typu haczyk-pętelka.
 • Zastępuje wkręty, gwoździe, klipsy i nity
 • Czarny rzep jest niewidoczny po zapięciu i zapewnia czysty i estetyczny wygląd powierzchni.
 • Przezroczysty klej akrylowy dobrze przykleja się do metalii, szkła, oraz plastików o wysokiej energii powierzchniowej.
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Gęstość grzybków
250
Kolor podstawowego linera
Przezroczysty
Kolor produktu
Przezroczysty
Liczba jednostek na opakowanie
8
Maksymalna temperatura pracy (stopnie Celsiusza)
104 Stopnie Celsjusza
Marka
Dual Lock™
Okres ważności
1000
Podstawowy liner
Przezroczysta poliolefina
Przemysł
AGD, Budownictwo, Elektronika, meble, Przemysł ogólny, Produkty medyczne, Wojskowy i rządowy, MRO, Opakowanie, Detaliczny, Pojazd specjalny, Transport
Trudnopalne
Nie
Wewnątrz / na zewnątrz
Wewnątrz / na zewnątrz
Szczegóły
 • Pięciokrotnie silniejsze od typowych rzepów typu haczyk-pętelka.
 • Zastępuje wkręty, gwoździe, klipsy i nity
 • Czarny rzep jest niewidoczny po zapięciu i zapewnia czysty i estetyczny wygląd powierzchni.
 • Przezroczysty klej akrylowy dobrze przykleja się do metalii, szkła, oraz plastików o wysokiej energii powierzchniowej.
 • Typ 250 gęstości grzybków, poliolefinowy rzep łączy się z typami 170, 250 i 400, rosnące możliwości przyczepnościowe.
 • Przeznaczony do łączenia z metalami, szkłem oraz tworzywami sztucznymi o wysokiej energii powierzchniowej
 • Torba

Przezroczysty klej akrylowy na przezroczystym polipropylenowym rzepie. Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego w wielu zastosowaniach, 6 mm grubości i długa żywotność rzepu.

Rzep przemysłowy TB3870 może być otwierany i zamykany do 1000 razy do utraty 50% swojej początkowej siły przy wielokrotnym otwieraniu i repozycjonowaniu. Grzybki łatwo ślizgają się między sobą, umożliwiając pozycjonowanie części zanim zepną się ze sobą, by utorzyć mocne połączenie rzepowe. Połączone rzepy są niewidoczne i nie zakłócają wyglądu powierzchni, sprawiając, że wygląda ona czysto i gładko. Typ gęstości grzybków 250 poliolfeinowego rzepu łączy się z typami 170, 250 i 400, dając użytkownikowi możliwość doboru siły trzymania zależnie od aplikacji. Zalecane aplikacje: Ogólnoprzemysłowe Pojazdy specjalne Transport Pakowe Medyczne Wystawy sklepowe Eksponaty Elektronika Konstrukcja Meble Serwis i naprawa Rzep na modyfikowanym kleju akrylowym, który przyczepia się do wielu plastików (polietylenowe, akrylowe, poliwęglanowe, ABS), lakierów proszkowych i materiałow o średniej i niskiej energii powierzchniowej z niewielkim przygotowaniem powierzchni lub bez niego. Usłysz pstryknięcie Gdy dwa kawałki rzepu są ze sobą ściskane, łodygi się wyginają i grzybki przesuwają się względem siebie. Po ominięciu grzybków na przeciwnym kawałku rzepu łodygi wskakują na swoje początkowe pozycje, splatając się z przeciwległymi grzybkami. Pstryknięcie sygnalizuje zapięcie rzepu. Połączenie jest równie efektywne co nity lub wkręty, ale umożliwia rozpięcie w celu repozycjonowania. Używane w transporcie, elektronice, sprzęcie biznesowiym, maszynach, medycynie, znakach i na wystawach. Wyrzuć śruby Połłączenie jest silne, ale może być łatwo rozpięte, wystarczy rozczepić rzepy i zapiąć je z powrotem w razie potrzeby. Produkt zapewnia mocne, niewidoczne połączenie z możliwością wielokrotnego otwierania i zamykania, zastępuje śruby, nity, haki, wkręty, opaski zaciskowe itp. Pięć razy silniejszy niż rzepy 3M(tm) Hook and Loop używane w podobnych zastosowaniach. Produkt pozwala zaoszczędzić materiał i pieniądze. Brak konieczności wiercenia, które mogłoby osłabić powierzchnię, brak konieczności użycia narzędzi do założenia i rozłożenia części. Szybki montaż i mocne trzymanie. Otiwiera się równie łatwo, co opaski zaciskowe. Elastyczność, estetyka, niska waga, oszczędności w pracy i montażu sprawiają, że jest to popularne i efektywne rozwiązanie.

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.