1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Mleczka i środki polerskie
 4. Pady polerskie
 5. Wełniana podkładka polerska 3M™, 229 mm, dwustronna, 05705

Wełniana podkładka polerska 3M™, 229 mm, dwustronna, 05705

 • Numer części 05705
 • 3M ID 7100015449
 • UPC 50051131057055,00051131057050

Usuń drobne defekty lakieru, w tym złożone ślady szlifowania

Szybkie ścinanie dla efektywnych i skutecznych rezultatów

Dwustronne miękkie podkładki na krawędziach chronią linie nadwozia i styl

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Usuń drobne defekty lakieru, w tym złożone ślady szlifowania
 • Szybkie ścinanie dla efektywnych i skutecznych rezultatów
 • Dwustronne miękkie podkładki na krawędziach chronią linie nadwozia i styl
 • Podkładki jednostronne wyposażone są w mocowanie typu haczyk-pętelka umożliwiające szybką wymianę
 • Działa z pastami polerskimi 3M, zapewniając stałą wydajność

Użyj wełnianej podkładki polerskiej 3M™, aby szybko usunąć zarysowania i rysy „sprężynkowe” podczas napraw blacharsko-lakierniczych i uzyskać wyjątkowe wykończenie na wszystkich powierzchniach, w tym na kompozytach. Nasza jednostronna podkładka polerska z systemem 3M™ Hookit™ zapewnia szybką wymianę. Nasza dwustronna podkładka charakteryzuje się mocnym, łatwym centrowaniem i stałym kontaktem z powierzchnią.

Aby szybko usunąć zarysowania i zawirowania podczas napraw kolizyjnych oraz uzyskać wyjątkowe wykończenie na wszystkich powierzchniach, w tym na kompozytach, użyj wełnianej podkładki polerskiej 3M™. Użyj naszej jednostronnej podkładki polerskiej z systemem 3M™Hookit™, aby uzyskać szybką wymianę. Niezależnie od tego, czy używasz szlifierki mimośrodowej lub rotacyjnej, bufora, szlifierki, wiertarki, szlifierki wykańczającej czy innego elektronarzędzia, nasz system zaczepów i pętli przyspiesza pracę i czyni ją bardziej wydajną. Podkładki posiadają materiał z pętelką, który zaczepia się o podkładkę (sprzedawaną oddzielnie). Mocowanie jest szybkie i łatwe, a podkładki pozostają na swoim miejscu podczas użytkowania. Nasza wytrzymała, dwustronna podkładka łączy szybkotnącą, trwałą wełnę z delikatnymi włóknami, zapewniając gładkie i pozbawione smug wykończenie. Charakteryzuje się mocnym, lekkim podparciem w środkowej części, co zapewnia stały kontakt z powierzchnią, doskonałą kontrolę i bardziej agresywne cięcie bez stosowania dodatkowego nacisku. Łatwo się je montuje, wystarczy przykręcić do szlifierek oscylacyjnych i innych elektronarzędzi za pomocą adaptera gwintu 3M 5/8", 5710. Niezależnie od tego, nad jaką częścią procesu pracujesz, mamy odpowiednią podkładkę do tego zadania. Wszystkie nasze podkładki są szybko cięte dla uzyskania doskonałych rezultatów. Stosować do różnych zastosowań, w tym do utwardzonej farby, świeżych i średnich wykończeń farby, usuwania rys i śladów po zawirowaniach. Wszystkie nasze podkładki zostały zaprojektowane z myślą o większej wydajności, szybkości i lepszym efekcie końcowym. Dostępne jako jedno- lub dwustronne, z mocowaniem typu haczyk-pętelka lub wkręt.

Produkty powiązane

Jednostka produktu Pad polerski
Kształt Okrągłe
Liczba stron 2
Marki 3M™
Materiał wełna
Typ Polerowanie, Pas polerski
Typ mocowania Nakręcane
Zastosowanie Nabłyszczanie i polerowanie, Rozwiązania do wykańczania procesu lakierowania, Polerowanie, Naprawa powierzchni
Średnica całkowita (jednostki metryczne) 228,6 mm

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.