1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Mleczka i środki polerskie
 4. Pady polerskie
 5. 3M™ Futro polerskie, dwustronne, 203 mm, 05704

3M™ Futro polerskie, dwustronne, 203 mm, 05704

 • Numer części 05704
 • 3M ID 7100015405
 • UPC 00051131057043,50051131057048

Usuwanie rys po szlifie wykończeniowym i innych defektów powierzchni lakieru

Podkładka do szybkiego cięcia

Konstrukcja z nieskręcanej przędzy wełnianej poprawia właściwości jezdne na dużych powierzchniach

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Usuwanie rys po szlifie wykończeniowym i innych defektów powierzchni lakieru
 • Podkładka do szybkiego cięcia
 • Konstrukcja z nieskręcanej przędzy wełnianej poprawia właściwości jezdne na dużych powierzchniach
 • Zaprojektowana do użytku z 3M™ Hookit™ systemem mocowania

Użyj 3M™ Wool Compounding Pad ze środkami polerskimi 3M i systemami mocowania, do polerowania farb, przezroczystych i mieszanych powierzchni. Do wyboru 100% wełna lub delikatniejsza mieszanka wełny 60/40, do różnych zadań. Używaj z naszym systemem mocowania Hookit™ do szybkiej wymiany. Uzyskaj nieskazitelne wykończenie.

Uzyskaj nieskazitelne wykończenie i wydajne polerowanie na farbach, powierzchniach przezroczystych i kompozytowych dzięki wełnianej gąbce polerskiej 3M™. Nasza gąbka polerska została zaprojektowana tak, aby była łatwa w użyciu ze środkami polerskimi 3M i systemami mocowania, zapewniając wydajność i doskonałe efekty. Wybierz spośród 100% wełny lub delikatniejszej mieszanki wełny 60/40, aby dopasować ją do swojej pracy. Nasze dwustronne podkładki z przędzy wełnianej nieskręcanej mają sztywną, trwałą piastę środkową, która wspiera materiały ścierne z wełny podczas płaskich lub agresywnych procesów łączenia. Pełniejsza podkładka zapewnia dobre prowadzenie na większych powierzchniach. 3M™ adapter, 05710 umożliwia łatwe mocowanie do szlifierek mimośrodowych i innych elektronarzędzi. Stosuj naszą jednostronną podkładkę z mieszanki wełny do wygładzania defektów powierzchni lakieru podczas procesu obróbki karoserii. Zaprojektowany do użytku z naszym systemem mocowania Hookit™, systemem haczyków i pętli, który współpracuje z podkładkami i płytami mocującymi i pozwala zaoszczędzić czas dzięki szybkiej wymianie. Wszystkie nasze wełniane podkładki zostały zaprojektowane do pracy z naszym systemem Perfect-it™, aby zapewnić wysoką wydajność w całym procesie wykańczania farby. System ten obejmuje dyski i klocki do usuwania zarysowań, masy, pasty polerskie i środki czyszczące.

Produkty powiązane

Jednostka produktu Pad polerski
Kształt Okrągłe
Liczba stron 2
Marki 3M™
Materiał Mieszanka wełny
Styl powierzchni zewnętrznej Gładki
Typ Polerowanie
Typ mocowania Nakręcane
Zastosowanie Polerowanie, Wykańczanie, Naprawa powierzchni, Nabłyszczanie i polerowanie
Średnica całkowita (jednostki metryczne) 203 mm

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.