1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Narzędzia i wyposażenie
 4. Uchwyty i padkładki
 5. 3M™ Clean Sanding Interface Disc Pad, 5 in x 1/2 in x 3/4 in 31 otworów, 10 w kartonie; PN28323

3M™ Clean Sanding Interface Disc Pad, 5 in x 1/2 in x 3/4 in 31 otworów, 10 w kartonie; PN28323

 • Numer części xxx
 • 3M ID 7100009701
 • UPC 50051141283239,00051141283234

Pianka o średniej gęstości zapewnia dodatkową elastyczność podczas obróbki konturów

Produkt idealny do szlifowania krzywizn, kątów i konturów

Bez trudu umieszcza się między dyskami Hookit™ a podkładkami do dysków Hookit™ w celu szybkiej wymiany

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Pianka o średniej gęstości zapewnia dodatkową elastyczność podczas obróbki konturów
 • Produkt idealny do szlifowania krzywizn, kątów i konturów
 • Bez trudu umieszcza się między dyskami Hookit™ a podkładkami do dysków Hookit™ w celu szybkiej wymiany
 • Może obejmować konfigurację otworu czystego szlifowania w celu usunięcia pyłu z powierzchni roboczej, co wydłuża żywotność tarczy

Przekładka 3M™ to gąbka o średniej gęstości i grubości 1/2 cala, która zapewnia dodatkowe dopasowanie powierzchni podczas używania z podkładką 3M™ Hookit™ na szlifierce mimośrodowej 3M™. Dodatkowe dopasowanie pomaga podczas szlifowania krytycznych powierzchni drobnoziarnistymi materiałami ściernymi, po zakończeniu etapów szlifowania wyrównującego i uszlachetniającego, ale przed końcowymi etapami wykańczania powierzchni.

Dopasowanie chroni Twoje narzędzia i powierzchnię roboczą Przekładka 3M™ umieszczona pomiędzy podkładką a dyskiem lub arkuszem ściernym zapewnia lepsze dopasowanie podczas szlifowania okrągłych krawędzi i profili oraz pomaga operatorom dotrzeć do narożników wewnętrznych. Opcja czystego szlifowania — wyrównanie niewymagane Niektóre z tych przekładek są zaprojektowane do współpracy z naszym systemem czystego szlifowania 3M w celu maksymalizacji odprowadzania pyłu i muszą być używane z podkładką do czystego szlifowania 3M™ i samoczynnym lub centralnym odsysaniem. System zarządzania pyłem 3M™ podczas czystego szlifowania usuwa pył z powierzchni roboczej lepiej niż produkty z 5 lub 6 otworami, co znacznie wydłuża żywotność tarczy i maksymalizuje szybkość skrawania. Zoptymalizowany dzięki samoczynnie odsysającemu narzędziu do szlifowania próżniowego wyposażonego w worek filtrujący do czystego szlifowania (sprzedawany oddzielnie) lub w przypadku użycia z centralnym systemem odkurzania, system czystego szlifowania zapewnia odprowadzanie pyłu z powietrza otaczającego narzędzie, a także bezpośrednio z powierzchni roboczej. Zmniejsza to zaszlichcanie tarczy i wydłuża żywotność materiału ściernego. Dodatkowo obniżenie zapylenia w powietrzu poprawia warunki pracy. Przekładka 3M™ do czystego szlifowania jest dostępna do użytku z 5-calowymi podkładkami, tarczami oraz arkuszami do czystego szlifowania. Te produkty charakteryzują się unikalnym wielootworowym wzorem, który zaprojektowano w celu maksymalizacji odprowadzania pyłu, wydłużenia żywotności materiału ściernego, poprawy wyników i utrzymania czystości powietrza. Aby uzyskać maksymalne odprowadzanie pyłu podczas korzystania z przekładek 3M™ do czystego szlifowania, podczas montażu podkładki należy wyrównać otwory przekładki z otworami w podkładce. Unikalna, wielootworowa konstrukcja dysków ściernych 3M™ do czystego szlifowania nie wymaga wyrównywania z podkładką lub przekładką, co dodatkowo oszczędza czas i wysiłek.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.