1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Medyczne
 4. Bandaże i opatrunki
 5. Opatrunki piankowe
 6. 3M™ Tegaderm™ opatrunek piankowy, samoprzylepny, małe opakowanie, 90615

3M™ Tegaderm™ opatrunek piankowy, samoprzylepny, małe opakowanie, 90615

 • 3M ID 7100244692
 • UPC 00707387807153

Wielowarstwowa budowa opatrunku piankowego zapewnia doskonałą gospodarkę płynami, co zapewnia długi czas utrzymania

Szprychowy system zabezpieczenia umożliwia łatwą aplikację i usuwanie jedną ręką

Dostosowuje się do zmieniającego się poziomu wysięku, aby utrzymać równowagę nawilżenia dla optymalnego gojenia się ran

Zobacz więcej szczegółów
Rozmiar Mini
Szerokość opatrunku (jednostki metryczne) 2,5 cm
Długość całkowita (jednostki metryczne) 6,985 cm
Typ Kleju Akrylan
Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 6,985 cm
Długość opatrunku (jednostki metryczne) 2,5 cm

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Wielowarstwowa budowa opatrunku piankowego zapewnia doskonałą gospodarkę płynami, co zapewnia długi czas utrzymania
 • Szprychowy system zabezpieczenia umożliwia łatwą aplikację i usuwanie jedną ręką
 • Dostosowuje się do zmieniającego się poziomu wysięku, aby utrzymać równowagę nawilżenia dla optymalnego gojenia się ran
 • Podkład z folii samoprzylepnej stanowi barierę ochronną przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi, w tym bakteriami i wirusami*. *Badania in vitro wykazały, że przezroczysta folia stanowi barierę przeciwko wirusom o średnicy 27 nm lub większym, pozostawiając równocześnie opatrunek nienaruszony
 • Opatrunek jest wodoodporny, więc można go nosić podczas kąpieli pod prysznicem
 • Miękkie i wygodne, zwiększające komfort pacjenta
 • Cienka, niskoprofilowa folia/przylepne obramowanie utrzymuje opatrunek bezpiecznie na miejscu, minimalizując podwijanie i unoszenie krawędzi
 • Dostępny w różnych kształtach i rozmiarach
 • Interesuje Cię silikonowa wersja tego opatrunku piankowego? Sprawdź 3M™ Tegaderm™ opatrunek piankowy z klejem silikonowym i obrzeżem

3M™ Tegaderm™ przylegający opatrunek piankowy wysoce chłonny to wielowarstwowy opatrunek piankowy, który może być stosowany jako opatrunek podstawowy lub dodatkowy w przypadku ran o niewielkim lub dużym wysięku, z utratą częściowej i pełnej grubości skóry. System aplikacji piankowego opatrunku został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić łatwą aplikację jedną ręką na trudne do zabezpieczenia okolice ciała, takie jak pięty i łokcie, bez konieczności cięcia. Innowacyjna technologia warstwowa pochłania i odparowuje wilgoć, aby utrzymać środowisko rany w idealnej wilgoci. Samoprzylepny opatrunek piankowy jest dostępny w różnych rozmiarach i kształtach, w tym owalnych i z otworami.

 Obrazy przedstawiające różne opcje kształtu i rozmiaru opatrunku

3M™ Tegaderm™ przylegający opatrunek piankowy wysoce chłonny

Zaprojektowane, aby sprostać wyzwaniom związanym z ranami o niskim i dużym wysięku.

3M™ Tegaderm™ przylepny opatrunek piankowy wysoce chłonny posiada konstrukcję wielowarstwową i dostosowuje się do zmieniających się poziomów wysięku, aby utrzymać optymalne środowisko wilgoci przez cały proces gojenia. Wysoce oddychający, półprzepuszczalny podkład z folii samoprzylepnej zapobiega przenikaniu wysięku, utrzymując wilgotne środowisko rany.

Zaprojektowany został z myślą o komforcie pacjenta, jest miękki i elastyczny. Opatrunek wodoodporny, pozwala na kąpiel pod prysznicem. Samoprzylepny opatrunek piankowy może być stosowany jako opatrunek podstawowy w przypadku ran skórnych o małym lub dużym wysięku, z utratą częściowej i pełnej grubości skóry, w tym odleżyn/urazów, otarć, owrzodzeń neuropatycznych/owrzodzeń w przebiegu stopy cukrzycowej (DFU), owrzodzeń tętniczych/niedokrwiennych, rozdarć skóry, ran chirurgicznych, urazy i owrzodzeń żylnych kończyn dolnych (VLU). Nadaje się również do stosowania jako opatrunek wtórny w połączeniu z wypełniaczami ran, takimi jak gaza lub opatrunki alginianowe i może być stosowany z lub w ramach kompresjoterapii.

 • Ilustracja przedstawiająca budowę opatrunku wielowarstwowego

  Innowacyjna technologia warstwowa.

  Wysoka chłonność i przepuszczalność powietrza zmniejsza ryzyko maceracji.

 • Ilustracja przedstawiająca kroplę wody na opatrunku

  Dostosowuje się do zmieniających się poziomów wysięku.

  Pomaga utrzymać równowagę wilgoci dla optymalnego gojenia się ran.

 • Ilustracja przedstawiająca wirusa zewnętrznego, który nie przedostaje się do rany

  Foliowa warstwa zapobiega przebijaniu i chroni przed zewnętrznymi wirusami*

  *Badania in vitro wykazały, że przezroczysta folia stanowi barierę przeciwko wirusom o średnicy 27 nm lub większym, pozostawiając równocześnie opatrunek nienaruszony.

 • Ilustracja warstw opatrunku. Szprychowy system zabezpieczenia. Oddychająca folia. Superchłonne. Miękka pianka.

  Unikalna wielowarstwowa konstrukcja 3M™ Tegaderm™ samoprzylepnego opatrunku piankowego wysoce chłonnego łączy w sobie wysoką chłonność z oddychalnością, aby zmniejszyć ryzyko maceracji i zapewnić większy komfort pacjenta.

  1. Szprychowy system zabezpieczenia: umożliwia łatwą aplikację nawet w rękawiczkach.

  2. Wysoce oddychająca powłoka: chroni ranę przed rozdrapywaniem i dostosowuje się do zmieniających się poziomów wysięku, aby utrzymać równowagę wilgoci dla optymalnego środowiska rany.

  3. Warstwa kontrolująca wilgoć: ułatwia odparowywanie wilgoci z rany dzięki wysoce oddychającemu podłożu z folii samoprzylepnej.

  4. Warstwa superchłonna: pochłania i zatrzymuje wilgoć z dala od rany, minimalizując wsteczną migrację wilgoci.

  5. Miękka, chłonna warstwa pianki: odprowadza wilgoć ze skóry do warstw wtórnych i charakteryzuje się minimalnym pęcznieniem, co zmniejsza ryzyko przerwania gojącej się tkanki.

Specyfikacja

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


*Badania in vitro wykazały, że przezroczysta folia stanowi barierę przeciwko wirusom o średnicy 27 nm lub większym, pozostawiając równocześnie opatrunek nienaruszony.