1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy maskujące i papierowe
 5. Taśmy maskujące
 6. Precyzyjna taśma maskująca odporna na wysokie temperatury Scotch® 4735, pomarańczowy, 25 mm x 33 m, 0.137 mm

Precyzyjna taśma maskująca odporna na wysokie temperatury Scotch® 4735, pomarańczowy, 25 mm x 33 m, 0.137 mm

 • Numer części xxx
 • 3M ID 7000048833
 • UPC 00021200404511

Maskowanie w miejscach, gdzie wymagane są cienkie, krytyczne linie przerw w malowaniu

Klej z naturalnego kauczuku zapewnia dobrą przyczepność natychmiastową

Łatwe do rozerwania, wrażliwe na nacisk

Zobacz więcej szczegółów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nawiążmy współpracę! Produkty 3M są nieustannie udoskonalane, by lepiej spełniać potrzeby klientów. Jeśli potrzebujesz znaleźć odpowiedni produkt do swojego zastosowania lub masz inne pytania dotyczące rozwiązań 3M, prosimy o kontakt (22) 739 60 00.

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Maskowanie w miejscach, gdzie wymagane są cienkie, krytyczne linie przerw w malowaniu
 • Klej z naturalnego kauczuku zapewnia dobrą przyczepność natychmiastową
 • Łatwe do rozerwania, wrażliwe na nacisk
 • Wytrzymuje temperaturę do 300°F/149°C przez maks. 30 minut
 • Dostępny w kolorze pomarańczowym

Scotch® Wysokotemperaturowa taśma cienka 4735 to wysoce elastyczna taśma używana do uzyskania ostrego kontrastu i separacji kolorów podczas malowania na powierzchniach o wysokich konturach, zakrzywionych i kształtach. Sprawdza się w zastosowaniach malarskich w wysokich temperaturach, wymagających taśmy o wysokiej konformalności.

Wysokotemperaturowa taśma malarska Scotch® 4735 posiada nośnik, który można zwijać i równomiernie rozciągać, co ułatwia tworzenie ostrych, precyzyjnych linii malarskich. Klej i nośnik współpracują ze sobą, aby ograniczyć do minimum przesiąkanie farby, zapewniając jednocześnie gładkie krawędzie dla uzyskania ciągłej, prostej linii malarskiej.Polecana dla przemysłu transportowego OEM, do maskowania powierzchni metalowych i plastikowych, do użytku wewnątrz pomieszczeń (nie powinna być wystawiana na działanie czynników zewnętrznych)Scotch® High Temperature Fine Line Tape 4735 może być z powodzeniem stosowana z większością systemów lakierniczych na bazie rozpuszczalnika lub wody i zapewnia doskonałą separację kolorów dzięki swojej cienkiej powierzchni (typowa grubość 5,3 mils). Taśma jest łatwa w aplikacji; łatwa do zerwania, wrażliwa na nacisk taśma posiada klej z naturalnego kauczuku, który zapewnia dobrą natychmiastową przyczepność. Gładko przycięte krawędzie tworzą ciągłą, prostą linię malarską. Taśma 4735 może być również stosowana w miejscach zakrzywionych lub trudniej dostępnych. Ta taśma maskująca jest elastyczna, co ułatwia jej stosowanie w miejscach o małym promieniu i zagłębieniach, pomagając zwiększyć wydajność pracy.Dodatkowo winylowy nośnik jest odporny na wysoką temperaturę, co umożliwia usuwanie taśmy w jednym kawałku. Dzięki nowoczesnym, wysokotemperaturowym cyklom pieczenia, taśma zachowuje trwałość pod wpływem ciepła, a mimo to można ją czysto usunąć. Przezroczysty nośnik umożliwia również wizualne potwierdzenie obecności kleju na podłożu. Co ważne, wysokotemperaturowa taśma Scotch® Fine Line Tape 4735 charakteryzuje się minimalnym spadkiem przy rozciąganiu, co pozwala na uzyskanie dokładnych linii malarskich, a tym samym zaoszczędzenie czasu na przeróbki. Klej kauczukowy jest odporny na farbę/rozpuszczalnik, co minimalizuje konieczność usuwania pozostałości kleju i odrzutów spowodowanych podcinaniem farby. Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.