1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy i błony klejowe do montażu
 5. Błony klejowe
 6. 3M™ Błona klejowa z poszerzonym linerem 920XL, bezbarwna, 13mm x 910m

3M™ Błona klejowa z poszerzonym linerem 920XL, bezbarwna, 13mm x 910m

 • Numer części 515768
 • 3M ID 7000048424
 • UPC 00021200047268,50021200047263

0.025 mm kleju 400 na papierowym linerze typu kraft z nadrukiem "Remove To Expose Adhesive"

Rozszerzonie linera poza krawędź taśmy ułatwia jego zdejmowanie. Idealna do automatycznych urządzeń aplikujących. Nieklejąca się krawędź rolki ułatwia użytkowanie i zmniejsza konieczność konserwacji oprzyrządowania.

Uniwersalne błony klejowe i taśmy dwustronnie klejące z poszerzonymi linerami używane są na różnorodnych powierzchniach o wysokiej lub niskiej energii powierzchniowej tj. papier powlekany i niepowlekany, błony, tworzywa, pianki i metale.

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • 0.025 mm kleju 400 na papierowym linerze typu kraft z nadrukiem "Remove To Expose Adhesive"
 • Rozszerzonie linera poza krawędź taśmy ułatwia jego zdejmowanie. Idealna do automatycznych urządzeń aplikujących. Nieklejąca się krawędź rolki ułatwia użytkowanie i zmniejsza konieczność konserwacji oprzyrządowania
 • Uniwersalne błony klejowe i taśmy dwustronnie klejące z poszerzonymi linerami używane są na różnorodnych powierzchniach o wysokiej lub niskiej energii powierzchniowej tj. papier powlekany i niepowlekany, błony, tworzywa, pianki i metale
 • Używane do pakowania, łączenia, montowania, trzymania, przytrzymywania, laminacji. Znajduje zastosowanie w łączeniu papierów, małych paczkach, ulotkach farmaceutycznych, zamykaniu toreb foliowych i kopert. Używane w szybkich prasach drukarskich

3M™ Błona klejowa 920XL z uniwersalnym samoprzylepnym klejem akrylowym 400, grubość(0.025 mm). Na pozszerzonym papierowym linerze typu kraft.

Używane do przyklejania ulotek farmaceutycznych, kljenia papieru i do zastosowań wymagających użycia cieńszego linera. Znajduje zastosowanie w zamykaniu kopert i toreb foliowych. Umożliwia przyklejanie zdjęć, plakatów, etykiet, składanie ulotek i broszur..

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.