3M™ Taśma zabezpieczająca 851, kolor zielony, 2 cale X 72 jardów, 24 sztuki w opakowaniu

 • 3M ID 7000048418
 • UPC 00021200045905

Nośnik poliestrowy redukuje rozciągnięcia i skurcz taśmy.

Gruba powłoka klejąca niweluje podcięcia ponieważ klej blokuje przerwy między palcami

Klej wykazuje lepsze właściwości jeśli nie są używane kuchenki do podgrzania taśmy

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 110KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Nośnik poliestrowy redukuje rozciągnięcia i skurcz taśmy
 • Gruba powłoka klejąca niweluje podcięcia ponieważ klej blokuje przerwy między palcami
 • Klej wykazuje lepsze właściwości jeśli nie są używane kuchenki do podgrzania taśmy
 • Jest trudnopalna, odporna na działanie substancji chemicznych I promieniowania, co obniża koszty wymiany
 • Wybierz jedną z różnych szerokości taśm

3M™ Taśma klejąca 851 z folią poliestrową oraz klejem silikonowo-kauczukowym, używana do maskowania płytek elektronicznych PCB i w innych aplikacji gdzie występuje wysoka temperatura. Gruba powłoka klejąca, kolor zielony, grubość 0.1mm (4.0 mil).

"Ułatwia cięcie dzięki połączeniu silikonu i grubej warstwy kleju kauczukowego. Naszej taśmy można używać do maskowania płytek drukowanych (PCB) i innych zastosowań w wysokiej temperaturze. Rdzeń z taśmy polietylenowej zamiast z tektury i podkład poliestrowy zmniejszają rozciąganie i czas wymagany na powrót do kształtu wyjściowego taśmy. Pomaga również osiągnąć równą linię odcięcia. Nasze taśmy są wyposażone w klej, który działa lepiej, gdy do podgrzewania taśmy i płytek nie używa się pieców, oraz grubą powłokę, która pomaga blokować elementy urządzenia tnącego"

Specyfikacja

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.