1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy maskujące i papierowe
 5. Papier maskujący
 6. 3M™ Papier ochronny do spawania, 0.6 m x 45.7 m, 05916

3M™ Papier ochronny do spawania, 0.6 m x 45.7 m, 05916

Numer części 059163M ID 7000045694
 • Papier zmniejszający palność
 • Pokryty z jednej strony klejem umożliwiającym zakładanie go w różnych miejscach
 • Opracowany pod kątem umożliwienia zabezpieczenia powierzchni pionowych, szklanych i lakierowanych, przed rozpryskami występującymi podczas spawania i iskrami, które towarzyszą szlifowaniu
 • W postaci łatwej w użyciu rolki
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Szczegóły

Papier zmniejszający palność, używany do ochrony powierzchni auta przed uszkodzeniem przez iskry powstające podczas spawania i występujące w trakcie szlifowania.

Papier zatrzymujący iskry 3M™, zapewniający zabezpieczenie na czas spawania, pozwala osłonić powierzchnie pionowe przed iskrami i powstającymi podczas spawania lub szlifowania. Opracowany przez nas papier zmniejszający palność posiada warstwę podkładową pokrytą klejem, dzięki czemu można go z łatwością stosować na powierzchniach pionowych. Dzięki zastosowaniu kleju papier można bez problemu założyć i zdjąć, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Ten sam papier można założyć w wielu miejscach, w miarę zmiany potrzeb pojawiających się w trakcie wykonywania danej naprawy. Zalecane zastosowania oferowanego przez nas papieru obejmują ochronę szyb samochodowych, lakierowanych powierzchni blach, opraw świetlnych stosowanych w samochodach i wielu innych powierzchni pionowych. Zalecamy stosowanie tego papieru w celu uniknięcia ewentualnej konieczności wymiany części samochodu na skutek uszkodzenia ich przez iskry. Możliwe jest przycinanie papieru w celu dopasowania go do wymagań związanych z daną naprawą. *Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony do stosowania na powierzchniach poziomych, takich jak dachy, pokrywy pokładowe, maski, dywaniki na płycie podłogowej. Nie należy go także używać do zapobiegania przenoszeniu ciepła od iskier zbieranych w jednym miejscu na papierze, w którym spowodują one jego przepalenie. W przypadku powierzchni poziomych lub powierzchni, na których będą zbierały się iskry, które pozostaną na nich do momentu wystygnięcia, zaleca się stosowanie wysokowydajnej folii spawalniczej 3M™ (PN 05919). Pozwolenie na pozostawanie iskier na powierzchniach poziomych może spowodować spalenie lub uszkodzenie chronionego miejsca.

 • Papier zmniejszający palność
 • Pokryty z jednej strony klejem umożliwiającym zakładanie go w różnych miejscach
 • Opracowany pod kątem umożliwienia zabezpieczenia powierzchni pionowych, szklanych i lakierowanych, przed rozpryskami występującymi podczas spawania i iskrami, które towarzyszą szlifowaniu
 • W postaci łatwej w użyciu rolki
 • Łatwe przycinanie umożliwiające dopasowanie papieru do wielkości naprawianego miejsca
Specyfikacja
Długość całkowita (jednostki metryczne)
45,7 m
Kolor produktu
Brązowy
Najmniejsza jednostka sprzedaży
Rolka
Sposób pakowania
2
Szerokość całkowita (jednostki metryczne)
609 mm
Zastosowanie
Ochrona powierzchni, Szlifowanie spoiny, Przygotowanie spoiny, Spawanie
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.