1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy maskujące i papierowe
 5. Papier maskujący
 6. 3M™ Papier ochronny do spawania, 0.6 m x 45.7 m, 05916

3M™ Papier ochronny do spawania, 0.6 m x 45.7 m, 05916

 • Numer części 05916
 • 3M ID 7000045694
 • UPC 00051131059160,50051131059165

Papier odbijający iskry pozwala chronić powierzchnie pionowe przed iskrami i rozbryzgami spawalniczymi

Zalecane w pracach spawalniczych i szlifierskich

Podkład samoprzylepny umożliwia łatwą instalację

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Papier odbijający iskry pozwala chronić powierzchnie pionowe przed iskrami i rozbryzgami spawalniczymi
 • Zalecane w pracach spawalniczych i szlifierskich
 • Podkład samoprzylepny umożliwia łatwą instalację
 • Możliwość zmiany położenia i wielokrotnego użytku
 • Możliwość łatwego przycięcia na wymiar

Papier spawalniczy odbijający iskry 3M™ pomaga chronić powierzchnie przed uszkodzeniami powodowanymi przed rozbryzgi spawalnicze i iskry powstające podczas szlifowania. Nasz trudnopalny papier ma podkład samoprzylepny ułatwiający nakładanie na powierzchnie pionowe. Podkład samoprzylepny pozwala też łatwo zmienić położenie papieru ochronnego w miejscu pracy.

Papier spawalniczy odbijający iskry 3M™ chroni powierzchnie pionowe przed iskrami i rozbryzgami powstającymi podczas spawania i szlifowania. Nasz trudnopalny papier ma podkład samoprzylepny ułatwiający nakładanie na powierzchnie pionowe. Klej ułatwia mocowanie i zdejmowanie papieru zależnie od potrzeb. Ten sam papier może być używany wiele razy w różnych miejscach zależnie od wymagań projektu. Nasz papier odbijający iskry jest zalecany do zabezpieczania szyb samochodowych, lakierowanej blachy, świateł samochodowych i wielu innych powierzchni pionowych. Zalecamy stosowanie papieru, aby zapobiec ewentualnej wymianie części samochodowych uszkodzonych przez rozbryzgi i iskry. Papier można przyciąć na wymiar zależnie od potrzeb. * Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony do instalacji na powierzchniach poziomych, takich jak dachy, pokrywy, wykładziny na deskach podłogowych. Nie chroni przed ciepłem iskier czy rozbryzgów spawalniczych pozostających w jednym miejscu na papierze. Papier zostanie przepalony na wylot. Zaleca się stosowanie wysoko wydajnej zasłony spawalniczej 3M™ (PN 05919) na powierzchniach poziomych lub obszarach, gdzie iskry zostają na powierzchni do ostygnięcia. Iskry pozostające na powierzchniach poziomych mogą prowadzić do popalenia lub uszkodzenia zabezpieczanego miejsca.

Zasoby

Produkty powiązane

Długość całkowita (jednostki metryczne) 45,7 m
Kolor produktu Brązowy
Marki 3M™
Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 609 mm
Zastosowanie Ochrona powierzchni, Przygotowanie spoiny, Spawanie, Szlifowanie spoiny

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.