1. Polska
  2. Wszystkie produkty 3M
  3. Artykuły biurowe
  4. Karteczki i dozowniki karteczek
  5. Mini-Kostka Samoprzylepna Post-it®, Ultra Colours, 51 mm x 51 mm, 400 Arkuszy/Bloczek, 1 Bloczek/Opakowanie

Mini-Kostka Samoprzylepna Post-it®, Ultra Colours, 51 mm x 51 mm, 400 Arkuszy/Bloczek, 1 Bloczek/Opakowanie

  • 3M ID 7100172396
  • UPC 04046719532650

Gdy notatnik zawsze wydaje się za mały, masz do dyspozycji cały stos karteczek samoprzylepnych

Idealne rozwiązanie, dzięki któremu nigdy nie zabraknie Ci karteczek w najmniej odpowiednim momencie

Karteczki samoprzylepne Post-it® są wykonane z włókien papieru z certyfikatem PEFC, które pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i znanych źródeł (PEFC 15-31-0134)

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Gdy notatnik zawsze wydaje się za mały, masz do dyspozycji cały stos karteczek samoprzylepnych
  • Idealne rozwiązanie, dzięki któremu nigdy nie zabraknie Ci karteczek w najmniej odpowiednim momencie
  • Karteczki samoprzylepne Post-it® są wykonane z włókien papieru z certyfikatem PEFC, które pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i znanych źródeł (PEFC 15-31-0134)
  • Pobierz darmową aplikację Post-it®, aby błyskawicznie zapisywać pracę oraz udostępniać notatki swojemu zespołowi bez streszczeń i opóźnień

Mini-kostki samoprzylepne Post-it® są dostępne w różnych kolorach i idealnie nadają się do umieszczenia na biurku lub blacie, dzięki czemu nigdy nie zabraknie karteczek do notowania świetnych pomysłów. Ich małe wymiary sprawiają, że idealnie nadają się do notowania krótkich informacji.

Dzięki minikostce karteczek Post-it® już nigdy nie umknie Ci żadna ważna myśl ani wiadomość. Kostka wielokolorowych karteczek oferuje więcej samoprzylepnych karteczek niż w przypadku tradycyjnych bloczków. Idealnie nadają się do notowania krótkich, ale ważnych informacji, takich jak numery telefonów. Umieść kostkę tam, gdzie jest najbardziej potrzebna – na biurku lub obok telefonu, aby mieć karteczkę zawsze pod ręką. Karteczki samoprzylepne Post-it® są wykonane z włókien papieru z certyfikatem PEFC, które pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i znanych źródeł.

Specyfikacja