3M™ mleczko polerskie 1L PN60150

 • 3M ID 7000032253

Mleczko polerskie w butelce do naprawy defektów powierzchni i usuwania rys

Jeden prosty krok do polerowania różnych powierzchni i elementów szklanych

Tlenek ceru szybko się rozkrusza, dając czyste wykończenie

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych dotyczących bezpieczeństwa (PDF, 0B)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Mleczko polerskie w butelce do naprawy defektów powierzchni i usuwania rys
 • Jeden prosty krok do polerowania różnych powierzchni i elementów szklanych
 • Tlenek ceru szybko się rozkrusza, dając czyste wykończenie
 • Nie zawiera wosków, chemicznych środków czyszczących, wypełniaczy ani olejków glazurujących

Mleczko polerskie 3M™ jest wysokiej jakości, jednoetapowym produktem do naprawy defektów i usuwania rys z powierzchni oraz elementów szklanych. Jest to substancja do polerowania w butelce, która wykorzystuje mieszankę ziaren tlenku ceru, zapewniając doskonałe polerowanie i najwyższy możliwy stopień nabłyszczenia.

Łatwe w użyciu Szlifowanie wad i drobnych zarysowań na powierzchniach szklanych jest powolnym i trudnym procesem, ale mleczka polerskie 3M™ mogą nieco ułatwić to zadanie. Użyte z polerką mimośrodową lub obrotową nie tylko sprawnie szlifują, ale też szybko się rozkruszają, pozostawiając bardzo klarowne wykończenie, które nie wymaga dodatkowej obróbki wykańczającej. To sprawia, że mleczko jest łatwe w użyciu i wymaga co najwyżej minimalnego oczyszczania. Proste składniki i doskonałe wykończenie Nasze mleczko polerskie 3M™ zawiera pastę mikrościerną na bazie drobno zmielonego tlenku ceru, która permanentnie usuwa z zewnętrznych powierzchni szkła takie defekty jak koliste zarysowania, drobne rysy czy plamy wodne. Tlenek ceru daje produktowi znaczącą przewagę w kwestii jakości wykończenia i czasu pracy, eliminując konieczność korzystania z wosku czy chemikaliów krzemowych, które mogą być mniej przyjazne dla użytkownika. Nie zawiera on chemicznych środków czyszczących, wypełniaczy ani olejków glazurujących, co sprawia, że jest on doskonały zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i amatorów. Wydajny środek Środek ten jest na tyle wydajny, że wystarczy użyć 2-4 kropli na stopę kwadratową powierzchni szklanej, wymagając następnie najwyżej minimalnego oczyszczania. Mleczko polerskie do szkła 3M™ daje profesjonalne wykończenie bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Jednostka produktu Środek polerski
Marki 3M™
Objętość 1 L
Rodzaj produktu Polish
Wielkość pojemnika (jednostki metryczne) 1 litry
Zastosowanie Polerowanie