1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Narzędzia i wyposażenie
 4. Uchwyty i padkładki
 5. 3M™ Finesse-it™ Roloc™Podkładka 13442, 1-1/4"

3M™ Finesse-it™ Roloc™Podkładka 13442, 1-1/4"

 • 3M ID 7000028224
 • UPC 00051144134427

Szystem szybkiego mocowania dysku 3M™ Stikit™ na szifierkach oscylacyjnych

Dzięki mniejszej średnicy, podkładka łatwo usuwa niewielkie defekty i dociera do trudno dostępnych miejsc

Konstrukcja zbudowana z warstwy średnio gęstej pianki, na zewnątrz pokryta czarną gumą zapewnia skuteczność w zakresie usuwania defektów malowanych powierzchni

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Szystem szybkiego mocowania dysku 3M™ Stikit™ na szifierkach oscylacyjnych
 • Dzięki mniejszej średnicy, podkładka łatwo usuwa niewielkie defekty i dociera do trudno dostępnych miejsc
 • Konstrukcja zbudowana z warstwy średnio gęstej pianki, na zewnątrz pokryta czarną gumą zapewnia skuteczność w zakresie usuwania defektów malowanych powierzchni
 • System szybkiego mocowania i wymiany dysku pozwala na sprawny demontaż podczas wieloetapowego procesu wykańczania
 • Dyski są sprzedawane oddzielnie

3M™ Finesse-it™ Roloc™ podkładka wykonana z warstwy pianki dopasowuje się do obrabianego materiału podczas aplikacji. Rozmiar podkładki umożliwia dotarcie do małych i trudno dostępnych miejsc. Produkt został wyposażony w dogodny system szybkiej wymiany dysku 3M™ Roloc™ TR i współpracuje z dyskami 3M™ Stikit™. Idealnie sprawdza się w zastosowaniach z użyciem narzędzi do szlifowania.

Podkładka (Pad) 3M™ Finesse-it™ Roloc™ może być stosowana z podkładką lub narzędziami wyposażonymi w system mocowania Roloc™. Powierzchnia jest tak zaprojektowana, aby stabilizować dysk 3M™ Stikit™ podczas użytkowania oraz ułatwić demontaż narzędzia. Dyski są sprzedawane oddzielnie. System szybkiej wymiany dysku 3M™ Roloc™ TR jest wyposażony w gwint z tworzywa sztucznego, co umożliwia łatwy i szybki montaż podkładki 3M™ Roloc™ TR (podkładki są sprzedawane osobno). Operator może sprawnie wymienić dysk za pomocą półobrotu w jedną lub drugą stronę. System Roloc™ TR zapewnia bezpieczne mocowanie, a szeroka gama dysków Roloc™ pozwala na przejście od jednego zadania do drugiego w ciągu zaledwie kilku sekund. Każdy system mocowania TR jest oznaczony innym kolorem, dzięki czemu można łatwo dobrać odpowiednią ziarnistość do poszczególnych aplikacji. Produkty Finesse-it™ to linia specjalnie zaprojektowanych materiałów ściernych, past i gąbek polerskich, przeznaczonych do użytku na oryginalnych częściach samochodowych oraz w warsztatach blacharsko-lakierniczych w celu usuwania wad powierzchniowych i rys szlifierskich z różnych rodzajów powierzchni. Produkty Finesse-It wchodzą w skład rekomendowanego przez 3M systemu polerskiego w zakresie usuwania wad powierzchniowych z powłok pokrytych lakierem bezbarwnym, drewna lakierowanego, powierzchni litych, żelkotu, powierzchni pokrytych farbą proszkową, farb przemysłowych, akrylu i szkła.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Grubość 7.87 mm
Kształt Okrągłe
Maks. prędkość 6000 rpm
Marki Finesse-it™
Metoda piaskowania Maszyna
Mokry lub suchy Mokry lub suchy
Piaskowana powierzchnia farby
Przemysł AOEM, Kolej, Obróbka drewna, Przemysł lotniczy, Przemysł samochodowy, Przemysł stoczniowy, Transport
Rodzaj mocowania materiału ściernego PSA
Rodzaj produktu Podkładka do dysków
Stopień gęstości Średnie
Sub przemysły stolarstwo, szafki
Typ mocowania TR
Wsparcie podciśnieniowe Nie
Zastosowanie szlifowanie
Średnica całkowita (jednostki metryczne) 31.75 mm