1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Narzędzia i wyposażenie
 4. Elektronarzędzia
 5. Części i akcesoria do elektronarzędzi

3M™ Koło rozprężne do opasek ściernych 28349, 3-2/5" x 3" (86mm x 77mm) z otworem 5/8" (16mm)

 • 3M ID 7000028222

Adapter 3M™ umożliwia montaż koła na dwuręcznej szlifierce prostej 3M™ i maszynce z systemem Match &Tool 3M™

Miękka gumowa konstrukcja o twardości 25 Shora zapewnia gładkie wykończenie

Wyprofilowane brzegi eliminują powstawanie bocznych rys

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Adapter 3M™ umożliwia montaż koła na dwuręcznej szlifierce prostej 3M™ i maszynce z systemem Match &Tool 3M™
 • Miękka gumowa konstrukcja o twardości 25 Shora zapewnia gładkie wykończenie
 • Wyprofilowane brzegi eliminują powstawanie bocznych rys
 • Siła odśrodkowa zapewnia dobrą przyczepność pasa
 • Zapewnia bardziej jednorodną obróbkę w porównaniu do kół/opon pneumatycznych

Koło rozprężne do opasek ściernych wykorzystuje działanie siły odśrodkowej pochodzącej z rozprężanego koła do podpierania opaski ściernej podczas szlifowania. Może być montowane na dwuręcznej szlifierce prostej 3M lub innym urządzeniu z systemem Match & Finish. Dostępne trzy średnice koła i dwie średnice otworu.

Elastyczna gumowa struktura, wyprofilowane brzegi Koło rozprężne 3M™ Rubber Slotted Expander Wheel do opasek ściernych 3M™ można montować na dwuręcznej szlifierce prostej 3M™ lub urządzeniach z systemem Match & Finish 3M™ za pomocą zestawu flanszy. Koło zostało wykonane z miękkiej gumy o twardości 25 stopni Shora, dzięki czemu nadaje się do takich aplikacji jak wykańczanie stali nierdzewnej. Wyprofilowane brzegi koła rozprężnego eliminują rysy, które mogłyby powstać podczas prowadzenia narzędzia ściernego po obrabianej powierzchni po obu jego skrajnych brzegach. Działanie siły odśrodkowej zapewnia większe bezpieczeństwo Koło wykorzystuje działanie siły odśrodkowej w celu utrzymania opaski ściernej we właściwym miejscu, w przeciwieństwie do konwencjonalnych kół/opon pneumatycznych, których działanie opiera się na wypełniającym je powietrzu. Działanie siły odśrodkowej umożliwia bardziej wydajną pracę. Spośród kół o średnicy 3", 3.4" lub 5", najmniejsze z nich pozwala uzyskać drobniejszą rysę i dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Rekomendowane zastosowania: Koło rozprężne 3M™ Rubber Slotted Expander Wheel do opasek ściernych w połączeniu z dwuręczną szlifierką prostą 3M™ lub narzędziami z systemem Match & Finish 3M™ idealnie nadaje się do wykańczania powierzchni ze stali nierdzewnej. Po uprzednim montażu koła rozprężnego za pomoca adaptera 3M™ Wheel Adapter, w dwóch krokach można wykończyć stal nierdzewną z lub bez spoiny: Pas bezkońcowy 777F granulacja P120, może być używany do usuwania wad powierzchniowych i nadawania jednolitej struktury z wykorzystaniem dwuręcznej szlifierki prostej 3M™ (28339) o maksymalnej prędkości obrotowej 3,500 obr/min Pas Scotch-Brite™ Surface Conditioning, gradacja A Medium może być używany do wykańczania powierzchni na odpowiednią chropowatosc.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.