3M™ Wetordry™ Papier polerski WD, 286Q, AlO, 3MIC, Dysk 5in, NH, PSA, 2/case

 • 3M ID 7000028091
 • UPC 00051144813209

Można używać na mokro lub na sucho.

Precyzyjna struktura mikrościerna, zapewnia uzyskiwanie jednolitego i powtarzalnego efektu polerowania.

Minimalizuje czas szlifowania i polerowania.

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 123KB)
Gradacja – mikrony 3 μm
Średnica całkowita (jednostki metryczne) 127 mm
Materiał ścierny Tlenek aluminium

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Można używać na mokro lub na sucho
 • Precyzyjna struktura mikrościerna, zapewnia uzyskiwanie jednolitego i powtarzalnego efektu polerowania
 • Minimalizuje czas szlifowania i polerowania
 • Ograniczenie etapów wykańczania powierzchni i oszczędność czasu
 • Granulacja mikronów jest oznaczona kolorami, co ułatwia wybór optymalnego rozwiązania

Wysokiej twardości ziarna ścierne z tlenku glinu, naniesione na elastyczne podłoże z włókna, pozwalają na obróbkę i wykańczanie (dogładzanie) powierzchni z takich materiałów jak plastik, aluminium, mosiądz czy miedź. Rolki i arkusze dostępne w granulacjach 2, 3 i 9 mikronów .

Uzyskaj wyjątkowe rezultaty wygładzania miękkich materiałów, jednocześnie oszczędzając czas, przy użyciu papieru do polerowania 3M™ Wetordry™ 286Q. Nasze papiery polerskie zawierają mikronowe cząstki węglika krzemu na elastycznym włókninowym podkładzie PSA. Przeznaczone do pracy z plastycznymi materiałami, takimi jak mosiądz, aluminium czy miedź, pozwalają osiągnąć dobre wykończenie nawet w przypadku powierzchni o wyraźnych konturach. W ofercie są papiery o granulacji od 3,0 do 9,0 mikronów, wyraźnie oznakowane kolorami na opakowaniach. Nasze papiery polerskie redukują liczbę etapów wykańczania powierzchni, pozwalając w krótszym czasie osiągać wyjątkowe i powtarzalne efekty.

Specyfikacja

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.