1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Kleje, uszczelniacze i podkłady
 4. Primery
 5. 3M™ Scotch-Weld™ Primer EC-1945 B/A lakier podkładowy, szary, zestaw, 1 quart (946, ml)

3M™ Scotch-Weld™ Primer EC-1945 B/A lakier podkładowy, szary, zestaw, 1 quart (946, ml)

 • 3M ID 7000021286
 • UPC 00021200260100

Odporny na korozję dwuskładnikowy podkład utwardzany chemicznie

Wiąże w temperaturze pokojowej, dzięki czemu zmniejsza ilość niezbędnych czynności w danym etapie procesu

Formuła zapewnia znakomitą adhezję do metali

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych dotyczących bezpieczeństwa (PDF, 0B)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Odporny na korozję dwuskładnikowy podkład utwardzany chemicznie
 • Wiąże w temperaturze pokojowej, dzięki czemu zmniejsza ilość niezbędnych czynności w danym etapie procesu
 • Formuła zapewnia znakomitą adhezję do metali
 • Może być aplikowany poprzez zanurzenie, za pomocą pędzla lub natryskowo - umożliwia szybkie i efektywne pokrycie dużych powierzchni
 • Długi czas otwarcia, aż do 8 godzin, zapewnia jakość i umożliwia uwzględnienie potrzeb równoległych procesów

Primer 3M™ Scotch-Weld™ lakier podkładowy EC-1945-B/A to dwuskładnikowy zestaw (baza i przyspieszacz). Nasz utwardzany chemicznie podkład jest również odporny na korozję. Jego formuła pomaga zwiększyć adhezję klejów uszczelniających, epoksydowych oraz uretanowych na większości metali. Wiąże w temperaturze pokojowej (75°F) i odznacza się długim czasem otwarcia, co zwiększa zakres możliwości i metod aplikacji.

Zalety podkładów Primer 3M™ Scotch-Weld™ lakier podkładowy EC-1945-B/A może wspomóc zwiększenie tempa produkcji dzięki szybkiemu procesowy schnięcia, co zmniejsza przestoje. Pozwól naszemu niezrównanemu serwisowi i wsparciu technicznemu pokazać Ci, jak przygotowanie powierzchni może zmienić Twoją pracę. Primer 3M™ Scotch-Weld™ lakier podkładowy EC-1945-B/A odznacza się dodatkowymi zaletami: Znakomita ochrona antykorozyjna Solidność mechaniczna Mniejsza ilość aplikacji oraz szybszy cykl schnięcia znacznie oszczędza czas Aplikacja natryskowa, za pomocą pędzla lub poprzez zanurzenie Grunt to dobry start Ogólnie rzecz biorąc primery 3M™ Scotch-Weld™ dopełniają portfolio klejów strukturalnych Scotch-Weld™ i mogą być wykorzystywane do ochrony uprzednio przygotowanych substratów. Ułatwiają środkom wiążącym błony klejowej pełne zwilżenie powierzchni, a w miarę wiązania nabierają odporności chemicznej. Nasze podkłady do klejów ułatwiają przygotowanie powierzchni przed naniesieniem kleju oraz ulepszają warunki, aby klej mógł wiązać jeszcze efektywniej, tworząc mocniejszą, silniejszą i bardziej odporną spoinę. Wszystko, co najlepsze od 3M, by produkt klienta odniósł sukces. 3M™ może poszczycić się współpracą i partnerstwem z szerokim spektrum organizacji przemysłu lotniczego i kosmicznego oraz związanych z nimi dziedzin przemysłu. Zwiększenie efektywności, skrócenie trwania poszczególnych etapów i procesów oraz zmniejszenie wagi statku powietrznego - oto, co jest celem naszej misji. Oferujemy kleje najlepsze w swojej klasie, masy uszczelniające, produkty do ochrony powierzchni oraz kompozyty żywiczne, które efektywnie zmniejszą koszty na wielu frontach. Profesjonaliści ze wszystkich dziedzin przemysłu już znają niezliczone korzyści 3M™ Aerospace Nasza marka jest już szeroko rozpoznawana dzięki najwyższym standardom jakości, właściwościom naszych produktów oraz wartościom, które wnosimy do ostatecznych wyników pracy. Dzięki skupieniu się na tworzeniu niezawodnych, trwałych i wartościowych produktów, możemy poszczycić się już długą historią i doświadczeniem w zmniejszaniu kosztów, odpadów, czasu czy konieczności wprowadzania poprawek.

Specyfikacja

Zasoby