3M™ Universalna elektroda bierna dzielona bez przewodu, 9160F; 200 szt./op.

  • 3M ID 7100238165
  • UPC 00707387802882

Podłoże o unikalnych właściwościach odprowadzania ciepła eliminuje ryzyko urazów termicznych. Odporne na uszkodzenia w tym na rozdarcie podłoże zapewnia bezproblemowe odklejenie.

'Miękki hydrofilowy, oparty na wodzie klej przewodzący zapewniają bardzo dobry kontakt ze skórą.

Przydatna do użyciu przez 2 tygodnie od otwarcia opakowania jednostkowego.

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Podłoże o unikalnych właściwościach odprowadzania ciepła eliminuje ryzyko urazów termicznych. Odporne na uszkodzenia w tym na rozdarcie podłoże zapewnia bezproblemowe odklejenie
  • 'Miękki hydrofilowy, oparty na wodzie klej przewodzący zapewniają bardzo dobry kontakt ze skórą
  • Przydatna do użyciu przez 2 tygodnie od otwarcia opakowania jednostkowego
  • Przeznaczone do użycia na pacjentach, u których może zapewnić pełną przylepność elektrody całą powierzchnią we właściwym miejscu w stosunku do pola operacyjnego
  • Nie zawiera lateksu

'Odprowadza prąd elektrochirurgiczny z pola operacyjnego. Wodoodporne włókninowe podłoże z polipropylenu zapewnia 25% szybsze odprowadzenie ciepła w porównaniu z elektrodami piankowymi. Mały rozmiar pozwala na stosowanie u wszystkich pacjentów z wyjątkiem wcześniaków i noworodków. Klej wrażliwy na nacisk. Kompatybilna z większością generatorów z systemem kontroli przylegania.

Mały rozmiar równoważny z tradycyjnymi elektrodami. Umożliwia uniwersalną aplikację w stosunku do linii cięcia chirurgicznego. Powierzchnia przewodząca : 96,8 cm kw. Dzięki zastosowaniu technologii 3M™ Green Safety Ring działanie jest równoważne elektrodom o powierzchni przewodzącej większej o 33%. Nieprzewodząca część brzeżna zapewnia izolację elektryczną od otoczenia.

Specyfikacja

Znajdujesz się na stronie internetowej przeznaczonej dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących, w zakresie działania przedsiębiorstwa obrót wyrobami medycznymi.