Materiał poliestrowy do etykiet 3M™ 7871

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Klej trwale wiąże się z tworzywami sztucznymi o wysokiej (HSE) i niskiej energii powierzchniowej (LSE), powierzchniami teksturowanymi i profilowanymi, powłokami proszkowymi i lekko zaolejonymi metalami

Gruba warstwa kleju to mocniejsze wiązanie na powierzchniach teksturowanych

Materiał wierzchni jest pokryty powłoką nawierzchniową do druku termotransferowego

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Klej trwale wiąże się z tworzywami sztucznymi o wysokiej (HSE) i niskiej energii powierzchniowej (LSE), powierzchniami teksturowanymi i profilowanymi, powłokami proszkowymi i lekko zaolejonymi metalami
 • Gruba warstwa kleju to mocniejsze wiązanie na powierzchniach teksturowanych
 • Materiał wierzchni jest pokryty powłoką nawierzchniową do druku termotransferowego
 • Wpisanie na listę UL oznacza zgodę na stosowanie na powierzchniach lakierowanych farbą proszkową

Materiał na etykiety – oferta folii i warstw ochronnych 3M™ obejmuje materiały wierzchnie, podkłady zabezpieczające i podkłady wtórne do niestandardowego montażu spełniające określone wymagania dotyczące etykietowania. Materiały wierzchnie z folii powlekanych obejmują poliester, octan, poliolefinę i półsztywny winyl, a niektóre są dostępne z nałożonym wcześniej klejem 3M. Podkłady ochronne z folii oraz papieru typu Kraft są dostępne z powłoką antyadhezyjną lub bez na jednej lub dwóch stronach.

Materiał poliestrowy do etykiet 3M™ 7871EC to błyszcząca biała poliestrowa folia do etykiet o grubości 50 μm przeznaczona do druku termotransferowego. W tym produkcie zastosowano klej 3M™ 350E, który zapewnia dobrą przyczepność do większości tworzyw sztucznych o wysokiej i niskiej energii powierzchniowej, metali, metali malowanych i powłok proszkowych. Jego materiał wierzchni został pokryty powłoką nawierzchniową do druku termotransferowego. Aby uzyskać optymalną trwałość, zaleca się taśmy żywiczne. Powłoka nawierzchniowa poprawia przyczepność farb również w tradycyjnych metodach zadruku. Poliestrowy nośnik zapewnia trwałość w trudnych warunkach. 350E to najbardziej uniwersalny klej firmy 3M do folii do etykiet, który cechuje się doskonałą przyczepnością nawet na podłożach o niskiej energii powierzchniowej, a także odpornością na temperaturę i substancje chemiczne. Grubość powłoki klejowej na poziomie 43 µm zapewnia doskonałą przyczepność do teksturowanych powierzchni. Papierowy, dwustronnie silikonowany podkład zabezpieczający typu glassine ułatwia wycinanie oraz nakładanie etykiet. Został zatwierdzony przez UL i cUL (numer pliku MH18072).

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.