1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Elektryczne
 4. Druty i kable
 5. Rurki i elementy formowane
 6. Rurki kurczliwe na ciepło
 7. Zestaw rurek termokurczliwych 3M™ GTI, czarne, 1.6 - 19 mm, 150 mm

Zestaw rurek termokurczliwych 3M™ GTI, czarne, 1.6 - 19 mm, 150 mm

 • 3M ID 7000037645
 • UPC 08712403529263

Równoważenie właściwości elektrycznych, fizycznych i chemicznych w różnych zastosowaniach przemysłowych

Zapewnia termokurczliwą ochronę i odciążenie przewodów, złączy lutowanych, zacisków i połączeń

Odpowiednie do lekkich osłon wiązek przewodów, osłon ognioodpornych, znakowania przewodów, wiązania przewodów i pakowania składników.

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Równoważenie właściwości elektrycznych, fizycznych i chemicznych w różnych zastosowaniach przemysłowych
 • Zapewnia termokurczliwą ochronę i odciążenie przewodów, złączy lutowanych, zacisków i połączeń
 • Odpowiednie do lekkich osłon wiązek przewodów, osłon ognioodpornych, znakowania przewodów, wiązania przewodów i pakowania składników
 • Wykonana z elastycznej poliolefiny
 • Wytrzymuje temperatury od -55°C do 135°C
 • Materiał trudnopalny

Rurki termokurczliwe 3M™ GTI to elastyczny asortyment rurek termokurczliwych zgodnych z dyrektywą RoHS. Rurki mają trudnopalne ścianki z usieciowanej poliolefiny. Zostały zaprojektowane, aby zapewnić niezawodne działanie spawów elektrycznych, połączeń i zakończeń do 600 V. Rurki termokurczliwe GTI są dostępne w wielu różnych kolorach i rozmiarach. Ich współczynnik skurczu to 2:1. Zestaw rurek termokurczliwych GTI jest dostarczany w wygodnym pudełku do sortowania (rozmiar 270  × 160 × 60 mm).

Rurki termokurczliwe 3M™ GTI są oznaczone kolorami w celu szybkiej i łatwej identyfikacji przewodu. Odporne na pękanie oraz trudnopalne rurki mogą być używane jako dopasowanie termokurczliwe albo izolacja elektryczna na połączeniach kablowych lub zakończeniach. Rurki o współczynniku rozszerzalności 2:1 są wytrzymałe mechanicznie, łatwe do znakowania i odporne na płynięcie na zimno. Idealnie nadają się do lekkich osłon wiązek przewodów, osłon ognioodpornych, znakowania przewodów, wiązania przewodów i pakowania składników. Wytrzymuje temperatury od -55°C do 135°C jest zgodna z dyrektywą RoHS 2011/65/UE.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.