Maska pełnotwarzowa wielokrotnego użytku 3M™ serii FF-600

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Wbudowane funkcje, takie jak miękka, elastyczna uszczelka twarzowa z ciekłego silikonu, regulowane 5-punktowe nagłowie i panoramiczna osłona, zwiększają komfort użytkownika

Zgodna z filtrami 3M™ z serii DT lub może być używana jako maska z systemem z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ z serii PF-600E+ (tylko FF-600)

Dostępna w trzech rozmiarach, każdy z możliwością wyboru portu filtra montowanego z przodu (FF-600F) lub z boku (FF-600)

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Wbudowane funkcje, takie jak miękka, elastyczna uszczelka twarzowa z ciekłego silikonu, regulowane 5-punktowe nagłowie i panoramiczna osłona, zwiększają komfort użytkownika
 • Zgodna z filtrami 3M™ z serii DT lub może być używana jako maska z systemem z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ z serii PF-600E+ (tylko FF-600)
 • Dostępna w trzech rozmiarach, każdy z możliwością wyboru portu filtra montowanego z przodu (FF-600F) lub z boku (FF-600)
 • Uwaga: wcześniejsza nazwa maski pełnotwarzowej wielokrotnego użytku 3M™z serii FF-600 to maska pełnotwarzowa wielokrotnego użytku Scott™ Vision 2 / FM4

Maska pełnotwarzowa wielokrotnego użytku 3M™ z serii FF-600 jest wyposażona w panoramiczną osłonę, która zapobiega zniekształceniom wizualnym i zapewnia praktycznie nieograniczone pole widzenia. Seria FF-600 jest kompatybilna z filtrami 3M™ z serii DT i opcjami odpowiednimi do stosowania jako część systemu zasilanego powietrzem, dlatego nadaje się do szerokiej gamy użytkowników i zastosowań. Uwaga: wcześniejsza nazwa maski pełnotwarzowej wielokrotnego użytku 3M™z serii FF-600 to maska pełnotwarzowa wielokrotnego użytku Scott™ Vision 2 / FM4.

Maska pełnotwarzowa wielokrotnego użytku 3M™ z serii FF-600 jest wyposażona w panoramiczną osłonę, która zapobiega zniekształceniom wizualnym i zapewnia praktycznie nieograniczone pole widzenia.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane