Maska pełnotwarzowa wielokrotnego użytku 3M™ serii FF-300

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Do użytku w formie podciśnieniowej maski z jednym filtrem lub maski do systemu wymuszonego przepływu powietrza

Port odprowadzający pot podnosi wygodę użytkownika podczas długiego użytkowania

Osłona zapewnia dobre pole widzenia i jest dostępna w wersji z poliwęglanu lub materiału odpornego na wysokie temperatury

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Do użytku w formie podciśnieniowej maski z jednym filtrem lub maski do systemu wymuszonego przepływu powietrza
 • Port odprowadzający pot podnosi wygodę użytkownika podczas długiego użytkowania
 • Osłona zapewnia dobre pole widzenia i jest dostępna w wersji z poliwęglanu lub materiału odpornego na wysokie temperatury
 • Zgodność z filtrami 3M™ serii DT

Pełnotwarzowa maska wielokrotnego użytku 3M™ FF-300 to wielofunkcyjny model zaprojektowany w celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przed szerokim zakresem zagrożeń dla dróg oddechowych. Do użytku w połączeniu z zatwierdzonymi systemami wymuszonego przepływu powietrza 3M lub w postaci maski podciśnieniowej z asortymentem filtrów 3M™ serii DT – zapewniają ochronę przed szerokim zakresem zagrożeń przemysłowych.

Wytrzymała pełnotwarzowa maska wielokrotnego użytku 3M™ z serii FF-300 pełni rolę zarówno podciśnieniowej maski z pojedynczym filtrem, jak i maski przeznaczonej do systemu z wymuszonym przepływem powietrza. Ta maska jest kompatybilna z systemami z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ Versaflo™ TR-600E, 3M™ Versaflo™ TR-800E lub 3M™ PF-600E+, a także z całą gamą filtrów 3M™ serii DT zapewniających ochronę przed cząstkami stałymi, gazami i parami oraz ich kombinacjami. Osłona (z poliwęglanu lub opcjonalna osłona termiczna) zapewnia dobre pole widzenia, a zamontowana z przodu membrana głosowa pomaga poprawić komunikację. W kieszeni pod brodą znajduje się port odprowadzający pot, który zapewnia dodatkowy komfort podczas długiego użytkowania. Pięciopunktowe, gumowe nagłowie zapewnia bezpieczne i stabilne dopasowanie, a boczny filtr i bezbarwna maska wewnętrzna zapewniają dobrą widoczność w dół. Certyfikat CE zgodnie z normą EN 12942, klasa TM3 i normą EN 136, klasa 3.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Często kupowane razem