System z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ serii PF-600E+

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Trwały i ekonomiczny system z wymuszonym przepływem powietrza

Zgodność z filtrami 3M™ serii DT i określonymi kapturami ochronnymi 3M™ Versaflo™

Funkcja automatycznego monitorowania sprawdza, czy urządzenie działa zgodnie z przeznaczeniem; ostrzega użytkownika o niskim poziomie naładowania baterii i kompensuje zmiany w przepustowości filtra (tj. gdy filtr jest zapchany przez cząstki stałe)

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Trwały i ekonomiczny system z wymuszonym przepływem powietrza
 • Zgodność z filtrami 3M™ serii DT i określonymi kapturami ochronnymi 3M™ Versaflo™
 • Funkcja automatycznego monitorowania sprawdza, czy urządzenie działa zgodnie z przeznaczeniem; ostrzega użytkownika o niskim poziomie naładowania baterii i kompensuje zmiany w przepustowości filtra (tj. gdy filtr jest zapchany przez cząstki stałe)
 • Wytrzymała konstrukcja odpowiednia do czyszczenia natryskiem / strumieniem wodnym
 • Zintegrowany akumulator i łatwa obsługa jednym przyciskiem

Seria systemów z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ PF-600E+ to trwały system z wymuszonym przepływem powietrza przeznaczony do trudnych warunków dostępny w przystępnej cenie.

W celu uzyskania trwałego, ekonomicznego systemu z wymuszonym przepływem powietrza należy stosować system z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ z serii PF-600E+. Seria PF-600 jest wyposażona w funkcję automatycznego monitorowania, która sprawdza, czy urządzenie działa zgodnie z przeznaczeniem; ostrzega użytkownika o niskim poziomie naładowania baterii i kompensuje zmiany w przepustowości filtra (tj. gdy filtr jest zapchany przez cząstki stałe) Została zaprojektowana tak, aby była kompatybilna z luźno dopasowanymi kapturami ochronnymi 3M™ Versaflo™ S-Series S-655, S-657, S-757 i S-855E, serią hełmów 3M™Versaflo™ M-200, M-300 i M-400, hełmem w kapturze FH-51, szczelnie dopasowanymi maskami pełnotwarzowymi 3M™ FF-300 i 3M™ FF-600 oraz gamą filtrów serii 3M™ DT. Stopień ochrony jednostki to IP 65, gdy jest stosowana w połączeniu z filtrami i wtyczkami odkażającymi zamontowanymi na filtrach i portach węża, dzięki czemu nadaje się do czyszczenia natryskiem / strumieniem wodnym. Zintegrowany akumulator jest bezpiecznie zamknięty w obudowie jednostki napędowej i można go ładować bez wyjmowania.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Sposób montażu Montowane na pasku
Typ baterii Standardowa pojemność akumulatora litowo-jonowego – wielokrotnego ładowania
Typ ochrony głowy Nie zawiera zestawu nagłownego
Rodzaj produktu Zestaw systemu z wymuszonym przepływem powietrza i aparaty wężowe sprężonego powietrza, Jednostka napędowa
Typ ochrony Cząstki stałe, Para, Gazy, Ochrona dróg oddechowych

Produkty Powiązane