Nauszniki 3M™ PELTOR™ CH-3

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Headsety pomagające chronić słuch

Zoptymalizowane głośniki do środowisk o wysokim poziomie hałasu

Złącze akcesoriów FLX2 umożliwiające łatwe dostosowanie do wymaganego rozwiązania

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Headsety pomagające chronić słuch
 • Zoptymalizowane głośniki do środowisk o wysokim poziomie hałasu
 • Złącze akcesoriów FLX2 umożliwiające łatwe dostosowanie do wymaganego rozwiązania
 • Mikrofon dynamiczny o stopniu ochrony IP68 z redukcją szumów
 • Dostępne są kolory jasnożółty do modelu standardowego lub jasnoniebieski wskazujący zgodność z wymaganiami pracy w strefach zagrożonych wybuchem (Ex)
 • Dostępne w wersjach na pałąku, nakarkowej lub mocowanej do hełmu
 • Żelowa poduszka zatwierdzona do stosowania z pałąkiem nagłownym i mocowaniem nahełmowym

Nauszniki 3M™ PELTOR™ CH-3 używają systemu kabli FLX2 do prostego i niezawodnego połączenia. Są wyposażone w system głośników i mikrofon dynamiczny zoptymalizowane pod kątem zakresów częstotliwości mowy w intensywnym hałasie, a nowoczesny kształt nauszników zapewnia wysoki poziom komfortu oraz tłumienia. Dostępne w wersjach na pałąku, nakarkowej lub mocowanej do hełmu. Dostępne są kolory jasnożółty do modelu standardowego lub jasnoniebieski wskazujący zgodność z wymaganiami pracy w strefach zagrożonych wybuchem (Ex).

Nauszniki 3M™ PELTOR™ CH-3 zapewniają właściwą ochronę słuchu, nie tłumiąc przy tym rozmów. Są wyposażone w system głośników CH-3 zoptymalizowany pod kątem zakresów częstotliwości mowy w intensywnym hałasie i spełniają wymagania wydajności dzisiejszych urządzeń cyfrowych. System kabli FLX2 zapewnia proste i niezawodne połączenie, a nowoczesny kształt nauszników zapewnia wysoki komfort i dobre tłumienie. Są również wyposażone w mikrofon dynamiczny klasy IP68 z redukcją szumu i zoptymalizowany do pracy w intensywnym hałasie. Wszystkie istotne części są poddawane rygorystycznym testom i można je łatwo wymienić bez specjalnych narzędzi, co zmniejsza koszty konserwacji. Dostępne w wersjach na pałąku, nakarkowej lub mocowanej do hełmu. Dostępne są kolory jasnożółty do modelu standardowego lub jasnoniebieski wskazujący zgodność z wymaganiami pracy w strefach zagrożonych wybuchem (Ex).

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Rodzaj dźwięku Komunikacja
Metoda zawieszenia Pałąk nakarkowy, Pałąk nagłowny, Mocowanie na hełm
Rodzaj połączenia Podłączony przewodem