Nauszniki 3M™ PELTOR™ CH-3

  • Dostępne opcje
  • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Headsety pomagające chronić słuch

Zoptymalizowane głośniki do środowisk o wysokim poziomie hałasu

Złącze akcesoriów FLX2 umożliwiające łatwe dostosowanie do wymaganego rozwiązania

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 128KB)

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Headsety pomagające chronić słuch
  • Zoptymalizowane głośniki do środowisk o wysokim poziomie hałasu
  • Złącze akcesoriów FLX2 umożliwiające łatwe dostosowanie do wymaganego rozwiązania
  • Mikrofon dynamiczny o stopniu ochrony IP68 z redukcją szumów
  • Dostępne są kolory jasnożółty do modelu standardowego lub jasnoniebieski wskazujący zgodność z wymaganiami pracy w strefach zagrożonych wybuchem (Ex)
  • Dostępne w wersjach na pałąku, nakarkowej lub mocowanej do hełmu
  • Żelowa poduszka zatwierdzona do stosowania z pałąkiem nagłownym i mocowaniem nahełmowym

Nauszniki 3M™ PELTOR™ CH-3 używają systemu kabli FLX2 do prostego i niezawodnego połączenia. Są wyposażone w system głośników i mikrofon dynamiczny zoptymalizowane pod kątem zakresów częstotliwości mowy w intensywnym hałasie, a nowoczesny kształt nauszników zapewnia wysoki poziom komfortu oraz tłumienia. Dostępne w wersjach na pałąku, nakarkowej lub mocowanej do hełmu. Dostępne są kolory jasnożółty do modelu standardowego lub jasnoniebieski wskazujący zgodność z wymaganiami pracy w strefach zagrożonych wybuchem (Ex).

Nauszniki 3M™ PELTOR™ CH-3 zapewniają właściwą ochronę słuchu, nie tłumiąc przy tym rozmów. Są wyposażone w system głośników CH-3 zoptymalizowany pod kątem zakresów częstotliwości mowy w intensywnym hałasie i spełniają wymagania wydajności dzisiejszych urządzeń cyfrowych. System kabli FLX2 zapewnia proste i niezawodne połączenie, a nowoczesny kształt nauszników zapewnia wysoki komfort i dobre tłumienie. Są również wyposażone w mikrofon dynamiczny klasy IP68 z redukcją szumu i zoptymalizowany do pracy w intensywnym hałasie. Wszystkie istotne części są poddawane rygorystycznym testom i można je łatwo wymienić bez specjalnych narzędzi, co zmniejsza koszty konserwacji. Dostępne w wersjach na pałąku, nakarkowej lub mocowanej do hełmu. Dostępne są kolory jasnożółty do modelu standardowego lub jasnoniebieski wskazujący zgodność z wymaganiami pracy w strefach zagrożonych wybuchem (Ex).

Zasoby

Produkty powiązane

Rodzaj dźwięku Komunikacja
Metoda zawieszenia Pałąk nakarkowy, Pałąk nagłowny, Mocowanie na hełm
Rodzaj połączenia Podłączony przewodem

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M